ToruUuring OÜ
Registrisse kantud 16432210ToruUuring OÜ (registrikood 16432210) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnamäe küla, tegevusala kanalisatsioon ja heitveekäitlus (EMTAK 37001). 2025. aasta müügitulu oli 336 082 eurot ja puhaskasum -963 eurot, bilansimaht 280 285 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ain Kask. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Ain Kask. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.01.2022 (4 a 8 k) · Suur-Kaare tee 4, Pärnamäe küla, 74020
Registriandmed KMKR EE102473962 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102473962
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,3 % | 2024: -8,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -44,4 % | 2024: -756,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,8 % | 2024: 1,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +26,5 % | 2024: −5,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 336 082 | 265 672 | 280 848 | 57 994 |
| Puhaskasum | -963 | -23 693 | 60 816 | -33 990 |
| Käibevara | 70 341 | 63 090 | 45 440 | 11 878 |
| Põhivara | 209 944 | 263 011 | 185 132 | 135 225 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 280 285 | 326 101 | 230 572 | 147 103 |
| Kohustised kokku | 278 115 | 322 968 | 203 746 | 181 093 |
| Omakapital | 2 170 | 3 133 | 26 826 | -33 990 |
| Kasumimarginaal | -0,3 % | -8,9 % | 21,7 % | -58,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 70 341 € · 25,1 %
- Põhivara 209 944 € · 74,9 %
- Lühiajalised kohustised 77 662 € · 27,7 %
- Pikaajalised kohustised 200 453 € · 71,5 %
- Omakapital 2 170 € · 0,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 28 914 € | 14 935 € | 90 197 € | 8 |
| II kv 2026 | 29 657 € | 14 603 € | 93 789 € | 7 |
| I kv 2026 | 20 009 € | 15 588 € | 46 236 € | 4 |
| IV kv 2025 | 33 468 € | 19 950 € | 94 613 € | 6 |
| III kv 2025 | 23 595 € | 12 349 € | 91 090 € | 5 |
| II kv 2025 | 20 868 € | 12 525 € | 67 257 € | 6 |
| I kv 2025 | 1 114 € | 5 020 € | 47 698 € | 4 |
| IV kv 2024 | 18 487 € | 12 045 € | 68 540 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 638 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 978 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 51,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 30 066 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 197 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Techmill OÜ | 50,25 % | 1 285 € | 23.01.2024 | 71 998 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Techmill OÜ 50,25 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSuur-Kaare tee 4, Pärnamäe küla, 74020
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 37) 336 082 €
- 6. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 37) 26,5 %
- 6. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 37) 2 tk
- 48. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 37) 48 012 €
- 50. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 37) 280 285 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 786 | 6 979 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Märjamaa Vallavalitsus · maksed 786 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50195468 / 2
-
31.01.2022Esmakanne Ä 50195468
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.06.2023 | Väikeettevõtja |