Erocon OÜ
Registrisse kantud 16445690Erocon OÜ (registrikood 16445690) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -817 eurot, bilansimaht 1 395 eurot. Juhatuse liikmed on Erik-Ivari Palu, Kristjan Rõõmusoks, Marek Madissalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.02.2022 (4 a 8 k) · Kungla tn 33a, Tartu linn, 50403
Registriandmed KMKR EE102985450 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102985450
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -976,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -58,6 % | 2024: -198,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 161,0 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −96,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 450 | 12 435 | 15 228 |
| Puhaskasum | -817 | -4 395 | 441 | 6 488 |
| Käibevara | 1 395 | 1 610 | 2 128 | 566 |
| Põhivara | 0 | 612 | 5 099 | 5 949 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 395 | 2 222 | 7 227 | 6 515 |
| Kohustised kokku | 0 | 10 | 299 | 27 |
| Omakapital | 1 395 | 2 212 | 6 928 | 6 488 |
| Kasumimarginaal | – | -976,7 % | 3,5 % | 42,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 395 € · 100,0 %
- Omakapital 1 395 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 957 € | 228 € | 5 594 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 244 € | 259 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 733 € | 776 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 733 € | 776 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 244 € | 259 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 929 € | 970 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 319 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 76 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 23,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 865 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Erik-Ivari Palu
- Palu Group OÜ Juhatuse liige
-
Marek Madissalu
- MARAU OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.04.2026Muutmiskanne Ä 50196933 / 3
-
10.04.2026Muutmiskanne Ä 50196933 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50196933 / 2
-
18.02.2022Esmakanne Ä 50196933
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 15.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 09.06.2023 | Mikroettevõtja |