OÜ Hauarõõm
Registrisse kantud 16451035OÜ Hauarõõm (registrikood 16451035) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Vetiku küla, tegevusala kalmistute tegevus (EMTAK 96302). 2025. aasta müügitulu oli 4 990 eurot ja puhaskasum 255 eurot, bilansimaht 3 550 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Steven Randväli. Juhatuse liige on Steven Randväli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.02.2022 (4 a 7 k) · Muru vkt 8, Vetiku küla, 46610
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kalmistute tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 2024: 18,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,2 % | 2024: 24,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +15,1 % | 2024: −58,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 990 | 4 336 | 10 435 | 5 319 |
| Puhaskasum | 255 | 795 | 2 505 | 1 334 |
| Käibevara | 750 | 500 | 1 039 | 2 786 |
| Põhivara | 2 800 | 2 800 | 2 800 | 636 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 550 | 3 300 | 3 839 | 3 422 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 3 550 | 3 300 | 3 839 | 3 422 |
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 18,3 % | 24,0 % | 25,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 750 € · 21,1 %
- Põhivara 2 800 € · 78,9 %
- Omakapital 3 550 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 78,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 51 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 59 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 60 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMuru vkt 8, Vetiku küla, 46610
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.02.2026Muutmiskanne Ä 50197502 / 9
-
09.12.2024Muutmiskanne Ä 50197502 / 8
-
12.02.2024Muutmiskanne Ä 50197502 / 7
-
30.01.2024Muutmiskanne Ä 50197502 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50197502 / 5
-
07.08.2023Muutmiskanne Ä 50197502 / 4
-
17.07.2023Muutmiskanne Ä 50197502 / M2
-
28.03.2023Muutmiskanne Ä 50197502 / 3
-
06.03.2023Muutmiskanne Ä 50197502 / M1
-
02.01.2023Muutmiskanne Ä 50197502 / 2
-
28.02.2022Esmakanne Ä 50197502
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.06.2023 | Mikroettevõtja |