Ndeavour OÜ
Registrisse kantud 16458052Ndeavour OÜ (registrikood 16458052) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 832 eurot ja puhaskasum 1 091 eurot, bilansimaht 98 928 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Laur. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Jüri Laur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.03.2022 (4 a 7 k) · P. Kerese tn 2, Tallinn, 11615
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 131,1 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,9 % | 2024: -2,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,6 % | 2024: 4,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 832 | 0 | – | 0 |
| Puhaskasum | 1 091 | -63 | – | 0 |
| Käibevara | 76 | 116 | 114 | 114 |
| Põhivara | 98 852 | 51 921 | 49 986 | 49 986 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 98 928 | 52 037 | 50 100 | 50 100 |
| Kohustised kokku | 95 400 | 49 600 | 47 600 | 47 600 |
| Omakapital | 3 528 | 2 437 | 2 500 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | 131,1 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 76 € · 0,1 %
- Põhivara 98 852 € · 99,9 %
- Pikaajalised kohustised 95 400 € · 96,4 %
- Omakapital 3 528 € · 3,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 96,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Mifundo OÜ | 0,68 % | 1 168 € | 02.09.2023 | 20 470 €2025 |
| Iter8 OÜ Maksuvõlg | 0,21 % | 8 € | 02.09.2023 | 370 749 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Mifundo OÜ 0,68 %
-
Iter8 OÜ 0,21 %
Skeem
LEI 9845002BDCEC80A1F427
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemP. Kerese tn 2, Tallinn, 11615
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50198227 / 2
-
10.03.2022Esmakanne Ä 50198227 / M1
-
10.03.2022Esmakanne Ä 50198227
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 20.01.2024 | Väikeettevõtja |