stop-loss OÜ
Registrisse kantud 16460672stop-loss OÜ (registrikood 16460672) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 16 479 eurot ja puhaskasum 10 349 eurot, bilansimaht 40 420 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jarek Kasar. Juhatuse liikmed on Jarek Kasar, Maarja Kasar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.03.2022 (4 a 7 k) · Soo tn 17, Tallinn, 10414
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 62,8 % | 2024: -91,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,6 % | 2024: -55,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −10,0 % | 2024: +13,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 479 | 18 305 | 16 118 | 8 958 |
| Puhaskasum | 10 349 | -16 823 | 54 344 | -7 450 |
| Käibevara | 40 420 | 30 071 | 46 894 | 36 586 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 40 420 | 30 071 | 46 894 | 36 586 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 44 036 |
| Omakapital | 40 420 | 30 071 | 46 894 | -7 450 |
| Kasumimarginaal | 62,8 % | -91,9 % | 337,2 % | -83,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 40 420 € · 100,0 %
- Omakapital 40 420 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maarja Kasar
- Sokisahtel OÜ Tegelik kasusaaja
- 100KINGITUST OÜ Tegelik kasusaaja
- LFL Trading OÜ Osanik
- Karja Trading OÜ Osanik
- Tallinn, Soo tn 13 korteriühistu Juhatuse liige
- UKU Trading OÜ Osanik
- RK Holding OÜ Osanik
- AMZ WHouse OÜ Osanik
-
Jarek Kasar
- OÜ VARNJA MAJA Osanik
- Auto Arena OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 300 | 2 800 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Pärnu Hariduskeskus · maksed 1 300 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.04.2025Osanike muutmine Ä 50198529 / M1
-
01.04.2025Muutmiskanne Ä 50198529 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50198529 / 2
-
15.03.2022Esmakanne Ä 50198529
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 16.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Väikeettevõtja |