Klest OÜ
Registrisse kantud 16464871Klest OÜ (registrikood 16464871) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Urge küla, tegevusala kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43221). 2024. aasta müügitulu oli 140 316 eurot ja puhaskasum -5 096 eurot, bilansimaht 48 465 eurot. Juhatuse liige on Mati Randlo. Maksuvõlg on 979,34 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.03.2022 (4 a 6 k) · Urge tee 5, Urge küla, 85010
Registriandmed KMKR EE102476969 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102476969
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -3,6 % | 2023: -4,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -22,8 % | 2023: -28,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,0 % | 2023: 79,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2023: 4,8 |
| Müügitulu kasv | −19,7 % | 2023: +134,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 140 316 | 174 760 | 74 524 |
| Puhaskasum | -5 096 | -7 708 | 32 610 |
| Käibevara | 48 465 | 34 699 | 37 462 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 48 465 | 34 699 | 37 462 |
| Kohustised kokku | 26 158 | 7 297 | 2 352 |
| Omakapital | 22 307 | 27 402 | 35 110 |
| Kasumimarginaal | -3,6 % | -4,4 % | 43,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 48 465 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 16 456 € · 34,0 %
- Pikaajalised kohustised 9 702 € · 20,0 %
- Omakapital 22 307 € · 46,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 20 733 € | 2 |
| IV kv 2025 | 2 661 € | 0 € | 39 538 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 245 € | 0 € | 28 419 € | 2 |
| II kv 2025 | 712 € | 0 € | 15 846 € | 2 |
| I kv 2025 | 735 € | 0 € | 26 337 € | 2 |
| IV kv 2024 | 1 670 € | 0 € | 60 906 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 979,34 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 701 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Pärnu Linna Haldus · maksed 4 701 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.07.2026Muutmiskanne Ä 50198933 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50198933 / 3
-
14.04.2022Muutmiskanne Ä 50198933 / 2
-
21.03.2022Esmakanne Ä 50198933
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 12.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |