MRTechnica OÜ
Registrisse kantud 16466404MRTechnica OÜ (registrikood 16466404) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Päri küla, tegevusala muud insener-tehnilised tegevusalad (EMTAK 71129). 2025. aasta müügitulu oli 62 267 eurot ja puhaskasum -13 715 eurot, bilansimaht 44 158 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mati Raadik. Juhatuse liige on Mati Raadik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.03.2022 (4 a 6 k) · Kannikmäe tee 10, Päri küla, 71023
Registriandmed KMKR EE102578744 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102578744
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud insener-tehnilised tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -22,0 % | 2024: 11,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -293,6 % | 2024: 35,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 10,6 % | 2024: 30,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +12,8 % | 2024: +38,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 62 267 | 55 213 | 39 951 | 6 028 |
| Puhaskasum | -13 715 | 6 429 | 11 903 | -2 695 |
| Käibevara | 10 752 | 18 373 | 6 181 | 3 255 |
| Põhivara | 33 406 | 41 972 | 7 570 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 44 158 | 60 345 | 13 751 | 3 255 |
| Kohustised kokku | 39 486 | 41 958 | 1 660 | 3 450 |
| Omakapital | 4 672 | 18 387 | 12 091 | -195 |
| Kasumimarginaal | -22,0 % | 11,6 % | 29,8 % | -44,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 752 € · 24,3 %
- Põhivara 33 406 € · 75,7 %
- Lühiajalised kohustised 11 109 € · 25,2 %
- Pikaajalised kohustised 28 377 € · 64,3 %
- Omakapital 4 672 € · 10,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 89,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 519 € | 1 516 € | 23 359 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 587 € | 1 516 € | 21 381 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 625 € | 1 534 € | 16 931 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 404 € | 1 570 € | 15 941 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 600 € | 1 570 € | 15 991 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 844 € | 1 570 € | 16 055 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 405 € | 1 555 € | 14 312 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 112 € | 1 006 € | 19 050 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 840 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 505 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 786 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 972 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 000 |
| Toetused kokku | 5 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 5 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50198900 / 3
-
26.07.2022Muutmiskanne Ä 50198900 / 2
-
23.03.2022Esmakanne Ä 50198900
-
21.03.2022Esmakanne Ä 50198900 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Mikroettevõtja |