Forest Comp OÜ
Registrisse kantud 16471291Forest Comp OÜ (registrikood 16471291) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 9 132 eurot ja puhaskasum -23 236 eurot, bilansimaht 29 976 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Oliver Lauri. Juhatuse liige on Oliver Lauri. Maksuvõlg on 680,93 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.2022 (4 a 6 k) · F. G. Adoffi tn 2, Rakvere linn, 44307
Registriandmed KMKR EE102499742 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102499742
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -254,4 % | 2024: -56,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -80,5 % | 2024: -40,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,2 % | 2024: 91,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 12,1 | 2024: 7,4 |
| Müügitulu kasv | −75,8 % | 2024: −80,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 132 | 37 802 | 189 868 | 154 278 |
| Puhaskasum | -23 236 | -21 223 | 32 433 | 40 876 |
| Käibevara | 13 644 | 35 226 | 59 375 | 47 187 |
| Põhivara | 16 332 | 21 646 | 38 454 | 1 146 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 976 | 56 872 | 97 829 | 48 333 |
| Kohustised kokku | 1 126 | 4 786 | 22 020 | 4 957 |
| Omakapital | 28 850 | 52 086 | 75 809 | 43 376 |
| Kasumimarginaal | -254,4 % | -56,1 % | 17,1 % | 26,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 644 € · 45,5 %
- Põhivara 16 332 € · 54,5 %
- Lühiajalised kohustised 1 126 € · 3,8 %
- Omakapital 28 850 € · 96,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 12,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 54,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 36 € | 37 € | 6 388 € | 1 |
| II kv 2026 | 220 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 329 € | 0 € | 5 707 € | 0 |
| IV kv 2025 | 75 € | 0 € | 4 732 € | 0 |
| III kv 2025 | 116 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 302 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 388 € | 0 € | 1 148 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 263 € | 1 924 € | 13 737 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 12 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 102,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 129 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 24 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 680,93 €
- 29.09.2026 448,44 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 633 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 6 348 €
- Paide Linnavalitsus · maksed 286 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2026Muutmiskanne Ä 50199698 / 11
-
25.03.2026Muutmiskanne Ä 50199698 / 10
-
27.01.2026Muutmiskanne Ä 50199698 / 9
-
15.12.2025Muutmiskanne Ä 50199698 / 8
-
30.04.2025Muutmiskanne Ä 50199698 / 7
-
15.04.2025Muutmiskanne Ä 50199698 / 6
-
18.12.2024Muutmiskanne Ä 50199698 / 5
-
29.10.2024Muutmiskanne Ä 50199698 / 4
-
21.02.2024Muutmiskanne Ä 50199698 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50199698 / 2
-
31.03.2022Esmakanne Ä 50199698
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |