Calever OÜ
Registrisse kantud 16471546Calever OÜ (registrikood 16471546) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 279 747 eurot ja puhaskasum 7 422 eurot, bilansimaht 79 406 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ülle Nõu. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Raiko Nõu, Ülle Nõu. Maksuvõlg on 312,73 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.2022 (4 a 6 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE102682986 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102682986
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,9 % | 2024: 1,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,4 % | 2024: 55,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 6,3 |
| Müügitulu kasv | +68,5 % | 2024: +114,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 279 747 | 166 022 | 77 376 | 55 |
| Puhaskasum | 7 422 | 545 | 33 520 | 3 |
| Käibevara | 52 208 | 29 920 | 35 879 | 3 |
| Põhivara | 27 198 | 35 600 | 8 100 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 79 406 | 65 520 | 43 979 | 3 |
| Kohustised kokku | 35 416 | 28 952 | 10 456 | – |
| Omakapital | 43 990 | 36 568 | 33 523 | 3 |
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 0,3 % | 43,3 % | 5,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 52 208 € · 65,7 %
- Põhivara 27 198 € · 34,3 %
- Lühiajalised kohustised 12 031 € · 15,2 %
- Pikaajalised kohustised 23 385 € · 29,4 %
- Omakapital 43 990 € · 55,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 44,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 332 € | 633 € | 77 559 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 556 € | 938 € | 30 465 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 673 € | 927 € | 40 645 € | 1 |
| IV kv 2025 | 11 333 € | 903 € | 57 271 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 470 € | 903 € | 66 594 € | 1 |
| II kv 2025 | 12 783 € | 903 € | 106 193 € | 1 |
| I kv 2025 | 7 856 € | 871 € | 49 969 € | 1 |
| IV kv 2024 | 11 155 € | 806 € | 39 164 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 777 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 211 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 5,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 853 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 406 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 312,73 €
- 07.10.2026 2 754,22 €
- 29.09.2026 3 077,12 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ülle Nõu
- Assilem OÜ Tegelik kasusaaja
- iCode TÜ Osanik Likvideerimisel
-
Raiko Nõu
- Nordhaus OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- KEK CORP MTÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Nordhaus OÜ Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Nordhaus OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.02.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50199729 / 5
-
25.01.2024Muutmiskanne Ä 50199729 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50199729 / 3
-
26.05.2022Muutmiskanne Ä 50199729 / 2
-
31.03.2022Esmakanne Ä 50199729
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 11.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Väikeettevõtja |