Pooljaam OÜ
Registrisse kantud 16481102Pooljaam OÜ (registrikood 16481102) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Koela küla, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 13 586 eurot ja puhaskasum -5 592 eurot, bilansimaht 44 410 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Riho Räbbin. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Riho Räbbin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.04.2022 (4 a 6 k) · Kingu, Koela küla, 90806
Registriandmed KMKR EE102614226 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102614226
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -41,2 % | 2024: -14,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -27,5 % | 2024: -8,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,7 % | 2024: 53,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 4,0 |
| Müügitulu kasv | −8,0 % | 2024: −39,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 586 | 14 775 | 24 275 | 20 700 |
| Puhaskasum | -5 592 | -2 075 | 12 897 | 12 574 |
| Käibevara | 24 869 | 32 815 | 27 243 | 23 618 |
| Põhivara | 19 541 | 15 461 | 17 126 | 15 219 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 44 410 | 48 276 | 44 369 | 38 837 |
| Kohustised kokku | 24 105 | 22 379 | 16 397 | 23 763 |
| Omakapital | 20 305 | 25 897 | 27 972 | 15 074 |
| Kasumimarginaal | -41,2 % | -14,0 % | 53,1 % | 60,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 24 869 € · 56,0 %
- Põhivara 19 541 € · 44,0 %
- Lühiajalised kohustised 10 016 € · 22,6 %
- Pikaajalised kohustised 14 089 € · 31,7 %
- Omakapital 20 305 € · 45,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 080 € | 877 € | 6 544 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 613 € | 877 € | 4 000 € | 1 |
| I kv 2026 | 271 € | 271 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 572 € | 541 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 810 € | 812 € | 5 896 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 858 € | 812 € | 7 690 € | 1 |
| I kv 2025 | 239 € | 239 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 929 € | 718 € | 2 618 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 693 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 292 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 42,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 181 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 562 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Riho Räbbin
- Kasevetekohin OÜ Tegelik kasusaaja
- Selge Silp OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing Hydroservice Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Selge Silp OÜ | 20 % | 20 € | 16.09.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Selge Silp OÜ 20 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKingu, Koela küla, 90806
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2025Muutmiskanne Ä 50200756 / 6
-
13.02.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50200756 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50200756 / 4
-
16.08.2022Muutmiskanne Ä 50200756 / 3
-
01.07.2022Muutmiskanne Ä 50200756 / 2
-
08.06.2022Muutmiskanne Ä 50200756 / M1
-
14.04.2022Esmakanne Ä 50200756
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 15.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 03.01.2023 | Mikroettevõtja |