TARCON OÜ
Registrisse kantud 16487228TARCON OÜ (registrikood 16487228) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 819 255 eurot ja puhaskasum 53 643 eurot, bilansimaht 152 275 eurot. Juhatuse liikmed on Taavi Liiv, Germo Reimer, Janno Otsmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.04.2022 (4 a 5 k) · Meruski tn 10, Tartu linn, 51017
Registriandmed KMKR EE102488960 · osakapital 4 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102488960
- Osakapital
- 4 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,5 % | 2024: 4,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 76,8 % | 2024: 74,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,9 % | 2024: 31,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +25,8 % | 2024: +25,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 819 255 | 651 191 | 517 942 | 250 862 |
| Puhaskasum | 53 643 | 30 745 | 4 865 | 60 346 |
| Käibevara | 134 888 | 109 417 | 95 552 | 66 657 |
| Põhivara | 17 387 | 22 582 | 35 542 | 39 932 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 152 275 | 131 999 | 131 094 | 106 589 |
| Kohustised kokku | 82 423 | 90 790 | 95 383 | 46 243 |
| Omakapital | 69 852 | 41 209 | 35 711 | 60 346 |
| Kasumimarginaal | 6,5 % | 4,7 % | 0,9 % | 24,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 134 888 € · 88,6 %
- Põhivara 17 387 € · 11,4 %
- Lühiajalised kohustised 79 572 € · 52,3 %
- Pikaajalised kohustised 2 851 € · 1,9 %
- Omakapital 69 852 € · 45,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 77 071 € | 35 804 € | 211 970 € | 7 |
| II kv 2026 | 83 050 € | 41 934 € | 247 119 € | 7 |
| I kv 2026 | 73 992 € | 41 966 € | 190 278 € | 9 |
| IV kv 2025 | 92 841 € | 48 342 € | 245 199 € | 10 |
| III kv 2025 | 73 550 € | 41 093 € | 242 521 € | 11 |
| II kv 2025 | 70 732 € | 39 830 € | 202 007 € | 10 |
| I kv 2025 | 65 821 € | 38 875 € | 185 631 € | 10 |
| IV kv 2024 | 71 260 € | 38 633 € | 182 597 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 25 690 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 935 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 46,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 36,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 70 657 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 279 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Taavi Liiv
- Tartu linn, Meruski tn 10 korteriühistu Juhatuse liige
- TL Invest OÜ Juhatuse liige
-
Germo Reimer
- Osaühing GCapital Management Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Jalgpalli tn 1260228 · alates 10.09.2025
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 48,4 %
- 15. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 819 255 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 21 192 | 24 019 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Strateegiakeskus · maksed 17 038 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 3 472 €
- OÜ Tallinnfilm · maksed 682 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAeg on Sinu kalleim vara! Aitame Sul seda targalt kasutada läbi BIM mudelite ja digilahenduste, pannes need Sinu jaoks tõhusalt tööle!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.10.2025Muutmiskanne Ä 50201441 / 5
-
22.05.2024Muutmiskanne Ä 50201441 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50201441 / 3
-
06.02.2023Muutmiskanne Ä 50201441 / 2
-
23.01.2023Muutmiskanne Ä 50201441 / M1
-
23.01.2023Muutmiskanne Ä 50201441 / M2
-
25.04.2022Esmakanne Ä 50201441
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.02.2023 | Väikeettevõtja |