DESICS OÜ
Registrisse kantud 16489670DESICS OÜ (registrikood 16489670) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 114 920 eurot ja puhaskasum -2 109 eurot, bilansimaht 9 496 eurot. Ettevõtte ainuomanik on SIA DESICS. Juhatuse liikmed on Uldis Raudenieks, Dmitrijs Sapa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.04.2022 (4 a 5 k) · Valukoja tn 8/2, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE102500275 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102500275
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,8 % | 2024: -2,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -67,1 % | 2024: -74,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,1 % | 2024: 23,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −85,6 % | 2024: −4,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 114 920 | 797 369 | 830 697 | 1 081 980 |
| Puhaskasum | -2 109 | -22 087 | 89 473 | 194 449 |
| Käibevara | 2 159 | 118 047 | 139 609 | 225 523 |
| Põhivara | 7 337 | 10 847 | 12 377 | 11 605 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 496 | 128 894 | 151 986 | 237 128 |
| Kohustised kokku | 6 353 | 99 284 | 288 | 42 679 |
| Omakapital | 3 143 | 29 610 | 151 698 | 194 449 |
| Kasumimarginaal | -1,8 % | -2,8 % | 10,8 % | 18,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 159 € · 22,7 %
- Põhivara 7 337 € · 77,3 %
- Lühiajalised kohustised 6 353 € · 66,9 %
- Omakapital 3 143 € · 33,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 66,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 383 € | 0 € | 17 624 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 537 658 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 740 631 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.05.2026Muutmiskanne Ä 50201761 / 7
-
11.07.2025Muutmiskanne Ä 50201761 / 6
-
09.07.2025Osanike muutmine Ä 50201761 / M1
-
15.12.2023Muutmiskanne Ä 50201761 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50201761 / 4
-
16.08.2023Muutmiskanne Ä 50201761 / 3
-
01.02.2023Muutmiskanne Ä 50201761 / 2
-
28.04.2022Esmakanne Ä 50201761
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.06.2023 | Väikeettevõtja |