Plumar Grupp OÜ
Registrisse kantud 16493795Plumar Grupp OÜ (registrikood 16493795) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Kiili alev, tegevusala spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46191). 2025. aasta müügitulu oli 28 455 eurot ja puhaskasum 14 351 eurot, bilansimaht 38 378 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eva Marmor. Juhatuse liige on Eva Marmor. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.05.2022 (4 a 5 k) · Sausti tee 11, Kiili alev, 75401
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 50,4 % | 2024: 13,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 37,4 % | 2024: 17,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −3,3 % | 2024: +64,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 455 | 29 420 | 17 902 | 34 215 |
| Puhaskasum | 14 351 | 4 081 | 1 541 | 18 406 |
| Käibevara | 21 049 | 18 825 | 12 179 | 9 706 |
| Põhivara | 17 329 | 5 202 | 7 767 | 8 700 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 38 378 | 24 027 | 19 946 | 18 406 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 38 378 | 24 027 | 19 946 | 18 406 |
| Kasumimarginaal | 50,4 % | 13,9 % | 8,6 % | 53,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 21 049 € · 54,8 %
- Põhivara 17 329 € · 45,2 %
- Omakapital 38 378 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 127 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 41 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 41 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 301 € | 321 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 904 € | 963 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 904 € | 963 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 904 € | 963 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 42 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eva Marmor
- Kiili vald, Kiili alev, Sausti tee 11 korteriühistu Juhatuse liige
- Plumar Paigaldus OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.06.2025Muutmiskanne Ä 50201538 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50201538 / 2
-
04.05.2022Esmakanne Ä 50201538
-
26.04.2022Esmakanne Ä 50201538 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 18.11.2023 | Mikroettevõtja |