BauStars OÜ
Registrisse kantud 16497221BauStars OÜ (registrikood 16497221) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Võhma linn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 30 000 eurot ja puhaskasum 5 837 eurot, bilansimaht 13 092 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaanek Talisainen. Juhatuse liige on Jaanek Talisainen. Maksuvõlg on 6 087,42 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.05.2022 (4 a 5 k) · Aia tn 13, Võhma linn, 70603
Registriandmed KMKR EE102494174 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102494174
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 19,5 % | 2023: 2,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 73,9 % | 2023: 42,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,3 % | 2023: 32,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2023: 1,5 |
| Müügitulu kasv | −19,1 % | 2023: +73,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 000 | 37 060 | 21 376 |
| Puhaskasum | 5 837 | 870 | 1 188 |
| Käibevara | 13 092 | 6 280 | 6 706 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 092 | 6 280 | 6 706 |
| Kohustised kokku | 5 197 | 4 222 | 5 518 |
| Omakapital | 7 895 | 2 058 | 1 188 |
| Kasumimarginaal | 19,5 % | 2,3 % | 5,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 092 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 197 € · 39,7 %
- Omakapital 7 895 € · 60,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 39,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 910 € | 180 € | 7 103 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 6 674 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 7 500 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 103 € | 648 € | 8 243 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 9 992 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 679 € | 1 988 € | 7 500 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 329 € | 1 286 € | 7 500 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 245 € | 3 748 € | 7 500 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 303 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 60 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 19,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 368 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 6 087,42 €
- 29.09.2026 6 084,88 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jaanek Talisainen
- mittetulundusühing Viljandi Bowling Club Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAia tn 13, Võhma linn, 70603
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.05.2025Muutmiskanne Ä 50202585 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50202585 / 2
-
10.05.2022Esmakanne Ä 50202585
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 20.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 02.05.2023 | Mikroettevõtja |