Upmillar OÜ
Registrisse kantud 16504487Upmillar OÜ (registrikood 16504487) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala värvimine ja klaasimine (EMTAK 43341). 2025. aasta müügitulu oli 40 464 eurot ja puhaskasum 6 187 eurot, bilansimaht 2 558 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Šamsudin Mussajev. Juhatuse liige on Šamsudin Mussajev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.05.2022 (4 a 4 k) · A. H. Tammsaare tee 119, Tallinn, 12917
Registriandmed KMKR EE102514371 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102514371
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Värvimine ja klaasimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,3 % | 2024: -8,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -289,0 % | 2024: -234,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −41,4 % | 2024: +36,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 464 | 69 062 | 50 645 | 64 053 |
| Puhaskasum | 6 187 | -5 902 | -22 001 | 12 248 |
| Käibevara | 583 | 3 516 | 8 858 | 14 783 |
| Põhivara | 1 975 | 2 275 | 2 875 | 3 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 558 | 5 791 | 11 733 | 17 783 |
| Kohustised kokku | 9 950 | 19 370 | 19 111 | 3 035 |
| Omakapital | -7 392 | -13 579 | -7 378 | 14 748 |
| Kasumimarginaal | 15,3 % | -8,5 % | -43,4 % | 19,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 583 € · 22,8 %
- Põhivara 1 975 € · 77,2 %
- Lühiajalised kohustised 9 950 € · 389,0 %
- Omakapital -7 392 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 389,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43341 Värvimine ja klaasimine põhitegevus 28 324 €
-
53201 Muud posti- ja kullerteenused 12 140 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 689 € | 2 509 € | 21 368 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 884 € | 1 276 € | 20 780 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 050 € | 777 € | 14 039 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 054 € | 738 € | 13 069 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 941 € | 957 € | 11 705 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 207 € | 585 € | 7 625 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 038 € | 741 € | 10 105 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 985 € | 693 € | 29 787 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 563 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 836 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 53,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 123 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 608 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50202598 / 3
-
28.06.2022Muutmiskanne Ä 50202598 / 2
-
20.06.2022Muutmiskanne Ä 50202598 / M2
-
20.05.2022Esmakanne Ä 50202598
-
10.05.2022Esmakanne Ä 50202598 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.01.2023 | Mikroettevõtja |