Remrait OÜ
Registrisse kantud 16508734Remrait OÜ (registrikood 16508734) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Suure-Jaani linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 25 367 eurot ja puhaskasum 4 486 eurot, bilansimaht 13 384 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaja Valdstein. Juhatuse liikmed on Kaja Valdstein, Rait Valdstein. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.05.2022 (4 a 4 k) · Tallinna tn 11a, Suure-Jaani linn, 71501
Registriandmed KMKR EE102499920 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102499920
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,7 % | 2024: 15,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 56,3 % | 2024: 120,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,6 % | 2024: 28,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −22,0 % | 2024: +20,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 367 | 32 511 | 27 011 | 1 393 |
| Puhaskasum | 4 486 | 5 080 | 12 977 | -16 315 |
| Käibevara | 6 949 | 780 | 4 199 | 1 442 |
| Põhivara | 6 435 | 14 132 | 16 906 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 384 | 14 912 | 21 105 | 1 442 |
| Kohustised kokku | 5 413 | 10 681 | 21 943 | 15 257 |
| Omakapital | 7 971 | 4 231 | -838 | -13 815 |
| Kasumimarginaal | 17,7 % | 15,6 % | 48,0 % | -1 171,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 949 € · 51,9 %
- Põhivara 6 435 € · 48,1 %
- Lühiajalised kohustised 5 413 € · 40,4 %
- Omakapital 7 971 € · 59,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 48,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 345 € | 2 911 € | 3 613 € | 4 |
| II kv 2026 | 3 264 € | 1 592 € | 17 535 € | 3 |
| I kv 2026 | 4 435 € | 1 370 € | 17 121 € | 2 |
| IV kv 2025 | 1 655 € | 0 € | 14 604 € | 2 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 55 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 500 € | 0 |
| IV kv 2024 | 942 € | 0 € | 6 479 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 115 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 970 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 87,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 92,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 204 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 467 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaja Valdstein
- EpoDec OÜ Juhatuse liige
- DigiAssisting OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.06.2026Muutmiskanne Ä 50203830 / 5
-
23.03.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50203830 / 4
-
15.05.2024Muutmiskanne Ä 50203830 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50203830 / 2
-
27.05.2022Esmakanne Ä 50203830
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.12.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.07.2023 | Väikeettevõtja |