Arami OÜ
Registrisse kantud 16509504Arami OÜ (registrikood 16509504) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala juuksuriteenindus ja habemeajamine (EMTAK 96211). 2025. aasta müügitulu oli 4 328 eurot ja puhaskasum 279 eurot, bilansimaht 1 960 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Angela Jostov. Juhatuse liige on Angela Jostov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.05.2022 (4 a 4 k) · L. Koidula tn 16, Võru linn, 65605
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,4 % | 2024: 6,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,9 % | 2024: 15,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,8 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 23,9 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +5,7 % | 2024: −39,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 328 | 4 096 | 6 768 | 4 740 |
| Puhaskasum | 279 | 247 | 538 | 814 |
| Käibevara | 1 960 | 1 599 | 3 849 | 3 313 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 960 | 1 599 | 3 849 | 3 313 |
| Kohustised kokku | 82 | – | – | – |
| Omakapital | 1 878 | 1 599 | 3 849 | 3 313 |
| Kasumimarginaal | 6,4 % | 6,0 % | 7,9 % | 17,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 960 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 82 € · 4,2 %
- Omakapital 1 878 € · 95,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 23,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2023 | 68 € | 78 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 239 € | 267 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 23 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 26 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 114,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 168 | 504 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Lõuna-Eesti Haigla · maksed 168 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50203922 / 2
-
30.05.2022Esmakanne Ä 50203922
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.08.2023 | Mikroettevõtja |