SUMA OÜ
Registrisse kantud 16514741SUMA OÜ (registrikood 16514741) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Valga linn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 1 715 eurot ja puhaskasum 73 eurot, bilansimaht 39 145 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Säinas. Juhatuse liige on Siim Säinas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.06.2022 (4 a 4 k) · Sügise tn 6, Valga linn, 68205
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 2024: 11,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,5 % | 2024: 6,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 7,5 % | 2024: 12,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 72,7 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −1,5 % | 2024: +11,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 715 | 1 741 | 1 556 | 632 |
| Puhaskasum | 73 | 194 | 103 | 52 |
| Käibevara | 8 945 | 8 549 | 9 108 | 10 288 |
| Põhivara | 30 200 | 13 600 | 8 600 | 3 629 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 39 145 | 22 149 | 17 708 | 13 917 |
| Kohustised kokku | 36 223 | 19 300 | 15 053 | 11 365 |
| Omakapital | 2 922 | 2 849 | 2 655 | 2 552 |
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 11,1 % | 6,6 % | 8,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 945 € · 22,9 %
- Põhivara 30 200 € · 77,1 %
- Lühiajalised kohustised 123 € · 0,3 %
- Pikaajalised kohustised 36 100 € · 92,2 %
- Omakapital 2 922 € · 7,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 72,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 92,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 79 € | 79 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 79 € | 79 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 63 € | 63 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 25 € | 25 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 100 € | 100 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 26 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 26 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSügise tn 6, Valga linn, 68205
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.03.2025Muutmiskanne Ä 50204482 / 5
-
21.03.2025Muutmiskanne Ä 50204482 / M2
-
11.03.2025Muutmiskanne Ä 50204482 / 4
-
13.02.2025Muutmiskanne Ä 50204482 / M1
-
15.07.2024Muutmiskanne Ä 50204482 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50204482 / 2
-
07.06.2022Esmakanne Ä 50204482
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |