MRtool OÜ
Registrisse kantud 16515249MRtool OÜ (registrikood 16515249) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Järveküla, tegevusala muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused (EMTAK 68329). 2025. aasta müügitulu oli 72 788 eurot ja puhaskasum 18 918 eurot, bilansimaht 47 488 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Madis Ränk. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Madis Ränk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.06.2022 (4 a 4 k) · Hansa tee 1, Järveküla, 75304
Registriandmed KMKR EE102503557 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102503557
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 26,0 % | 2024: -11,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 41,4 % | 2024: -25,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,3 % | 2024: 94,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 24,8 | 2024: 18,3 |
| Müügitulu kasv | +22,7 % | 2024: +101,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 72 788 | 59 306 | 29 489 | 17 860 |
| Puhaskasum | 18 918 | -6 732 | 16 649 | 14 013 |
| Käibevara | 43 806 | 27 939 | 10 966 | 14 768 |
| Põhivara | 3 682 | 12 | 22 801 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 47 488 | 27 951 | 33 767 | 14 768 |
| Kohustised kokku | 1 767 | 1 523 | 605 | 754 |
| Omakapital | 45 721 | 26 428 | 33 162 | 14 014 |
| Kasumimarginaal | 26,0 % | -11,4 % | 56,5 % | 78,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 43 806 € · 92,2 %
- Põhivara 3 682 € · 7,8 %
- Lühiajalised kohustised 1 767 € · 3,7 %
- Omakapital 45 721 € · 96,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 24,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68329 Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused põhitegevus 54 878 €
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus 17 910 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 483 € | 1 988 € | 18 000 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 961 € | 1 988 € | 21 764 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 878 € | 1 704 € | 39 788 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 786 € | 1 647 € | 18 876 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 761 € | 1 647 € | 17 585 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 228 € | 1 647 € | 16 119 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 621 € | 1 636 € | 20 755 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 393 € | 1 457 € | 17 151 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 828 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 663 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 30,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 000 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 274 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Madis Ränk
- Rae vald, Järveküla, Hansa tee 1 korteriühistu Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| INCLUSION OÜ Maksuvõlg | 0,10 % | 12 € | 11.07.2025 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
INCLUSION OÜ 0,10 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 200 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järvamaa Rakenduslik Kolledž · maksed 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.12.2023Muutmiskanne Ä 50204531 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50204531 / 2
-
07.06.2022Esmakanne Ä 50204531
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 02.06.2023 | Mikroettevõtja |