Pathlight Software Services OÜ
Registrisse kantud 16515568Pathlight Software Services OÜ (registrikood 16515568) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -11 078 eurot, bilansimaht 193 857 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Nataliya Kotlyarchuk. Juhatuse liikmed on Nataliya Kotlyarchuk, Vitali Khvatkov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.06.2022 (4 a 4 k) · Tööstuse tn 75, Tallinn, 10416
Registriandmed KMKR EE102575598 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102575598
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 77,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,3 % | 2024: 85,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,9 % | 2024: 69,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 3,3 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −6,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 159 996 | 170 373 | 14 270 |
| Puhaskasum | -11 078 | 124 002 | 9 368 | 8 467 |
| Käibevara | 6 078 | 208 252 | 28 409 | 13 228 |
| Põhivara | 187 779 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 193 857 | 208 252 | 28 409 | 13 228 |
| Kohustised kokku | 60 318 | 63 635 | 8 065 | 2 263 |
| Omakapital | 133 539 | 144 617 | 20 344 | 10 965 |
| Kasumimarginaal | – | 77,5 % | 5,5 % | 59,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 078 € · 3,1 %
- Põhivara 187 779 € · 96,9 %
- Lühiajalised kohustised 60 318 € · 31,1 %
- Omakapital 133 539 € · 68,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 31,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 103 € | 0 € | 8 € | 0 |
| II kv 2026 | 23 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 45 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 39 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 84 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 42 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 34 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1 287,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
GrouHub OÜ
- kamipay OÜ Muu roll
- InnerCamp OÜ Muu roll
- DINO DIGITAL PVT. LTD. OÜ Muu roll
- ProbeLab Analytics OÜ Muu roll
- Gpathletes OÜ Muu roll
- Tech Dojo OÜ Muu roll
- FFruitGlobal OÜ Muu roll
- Maganda Experience OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.02.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50204523 / 6
-
19.02.2025Muutmiskanne Ä 50204523 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50204523 / 4
-
17.04.2023Muutmiskanne Ä 50204523 / 3
-
01.09.2022Muutmiskanne Ä 50204523 / 2
-
08.06.2022Esmakanne Ä 50204523
-
07.06.2022Esmakanne Ä 50204523 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.08.2023 | Mikroettevõtja |