MacoMed OÜ
Registrisse kantud 16517455MacoMed OÜ (registrikood 16517455) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Soinaste küla, tegevusala muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46181). 2025. aasta müügitulu oli 3 838 247 eurot ja puhaskasum 331 448 eurot, bilansimaht 1 294 292 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hendrik Pindmaa. Juhatuse liige on Hendrik Pindmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.06.2022 (4 a 4 k) · Rehepapi tee 4, Soinaste küla, 61709
Registriandmed KMKR EE102504695 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102504695
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,6 % | 2024: 13,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 36,5 % | 2024: 82,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,2 % | 2024: 52,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | −7,7 % | 2024: +47,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 838 247 | 4 159 240 | 2 818 142 | 1 319 449 |
| Puhaskasum | 331 448 | 561 267 | 133 879 | 106 603 |
| Käibevara | 1 062 374 | 1 042 440 | 346 412 | 703 640 |
| Põhivara | 231 918 | 245 129 | 129 290 | 74 470 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 294 292 | 1 287 569 | 475 702 | 778 110 |
| Kohustised kokku | 386 185 | 610 910 | 261 517 | 671 507 |
| Omakapital | 908 107 | 676 659 | 214 185 | 106 603 |
| Kasumimarginaal | 8,6 % | 13,5 % | 4,8 % | 8,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 062 374 € · 82,1 %
- Põhivara 231 918 € · 17,9 %
- Lühiajalised kohustised 314 407 € · 24,3 %
- Pikaajalised kohustised 71 778 € · 5,5 %
- Omakapital 908 107 € · 70,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 152 286 € | 33 263 € | 1 587 748 € | 7 |
| II kv 2026 | 161 876 € | 33 624 € | 1 413 509 € | 7 |
| I kv 2026 | 132 711 € | 37 523 € | 893 922 € | 6 |
| IV kv 2025 | 118 085 € | 41 227 € | 919 400 € | 8 |
| III kv 2025 | 191 999 € | 40 287 € | 1 480 399 € | 8 |
| II kv 2025 | 97 487 € | 39 326 € | 1 012 722 € | 8 |
| I kv 2025 | 199 820 € | 31 981 € | 1 567 613 € | 8 |
| IV kv 2024 | 209 675 € | 31 341 € | 1 606 689 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 50 762 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 088 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 529 249 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 046 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Hendrik Pindmaa
- aktsiaselts RETENT Juhatuse liige
- UpDental OÜ Osanik
- Meditsiini Haldus OÜ Tegelik kasusaaja
- MediDoc OÜ Osanik
- Kase-Juhani elurajoon MTÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Kambja vald 3 838 247 €
- 7. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kambja vald 42,8 %
- 9. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kambja vald 41 431 €
- 10. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kambja vald 479 781 €
- 20. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Kambja vald 21 855 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 33 448 | 62 175 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 13 113 €
- Lääne-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 8 223 €
- Kuressaare Haigla SA · maksed 5 947 €
- SA Ida-Viru Keskhaigla · maksed 4 045 €
- Järvamaa Haigla AS · maksed 904 €
- SA Eesti Meremuuseum · maksed 494 €
Riigihanked
4 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla · 29.05.2026 · raamleping
-
Kiirguskaitsevahendid 21 600 €sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 09.01.2026 · raamleping
-
Hambaravi seadmete tarvikute ostmine 86 000 €Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla · 25.06.2024 · raamleping
-
Hambaravi tarvikute ostmine 95 500 €Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla · 07.02.2024 · 2 osa · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.01.2025Muutmiskanne Ä 50204776 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50204776 / 3
-
16.01.2023Muutmiskanne Ä 50204776 / 2
-
10.06.2022Esmakanne Ä 50204776
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 14.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.07.2023 | Väikeettevõtja |