Luite Sfäär OÜ
Registrisse kantud 16520575Luite Sfäär OÜ (registrikood 16520575) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Rannaküla, tegevusala muu disainerite tegevus (EMTAK 74141). 2025. aasta müügitulu oli 28 050 eurot ja puhaskasum 74 939 eurot, bilansimaht 170 478 eurot. Juhatuse liige on Rain Allikvee. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.06.2022 (4 a 4 k) · Luite, Rannaküla, 91104
Registriandmed KMKR EE102506567 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102506567
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu disainerite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 267,2 % | 2024: 23,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 50,0 % | 2024: 1,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,9 % | 2024: 68,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,2 | 2024: 11,0 |
| Müügitulu kasv | +552,3 % | 2024: −89,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 050 | 4 300 | 42 248 | 30 000 |
| Puhaskasum | 74 939 | 1 028 | 41 303 | 30 000 |
| Käibevara | 168 950 | 109 831 | 34 403 | 13 500 |
| Põhivara | 1 528 | 0 | 38 000 | 18 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 170 478 | 109 831 | 72 403 | 31 500 |
| Kohustised kokku | 20 708 | 35 000 | 1 100 | 1 500 |
| Omakapital | 149 770 | 74 831 | 71 303 | 30 000 |
| Kasumimarginaal | 267,2 % | 23,9 % | 97,8 % | 100,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 168 950 € · 99,1 %
- Põhivara 1 528 € · 0,9 %
- Lühiajalised kohustised 20 708 € · 12,1 %
- Omakapital 149 770 € · 87,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 691 € | 0 € | 16 000 € | 0 |
| II kv 2026 | 872 € | 0 € | 5 000 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 940 € | 432 € | 12 000 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 440 € | 0 € | 8 500 € | 1 |
| III kv 2025 | 660 € | 0 € | 12 050 € | 0 |
| II kv 2025 | 566 € | 0 € | 3 000 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 000 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 230 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 333 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rain Allikvee
- Uku Viam OÜ Juhatuse liige
- Artify OÜ Tegelik kasusaaja
- K8 Future Investments OÜ Tegelik kasusaaja
- Krokodilli Kapital OÜ Tegelik kasusaaja
- Traindom OÜ Juhatuse liige
- K8 Fintech Investments OÜ Tegelik kasusaaja
- K8 SPV WeR1 OÜ Tegelik kasusaaja
-
Marilys Pruul
- Kollane Kuul OÜ Osanik
- Trideya OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Lääne-Nigula vald 50,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.12.2024Muutmiskanne Ä 50205095 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50205095 / 2
-
16.06.2022Esmakanne Ä 50205095
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |