D1 OÜ
Registrisse kantud 16533603D1 OÜ (registrikood 16533603) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus (EMTAK 79901). 2025. aasta müügitulu oli 634 674 eurot ja puhaskasum -103 252 eurot, bilansimaht 3 030 625 eurot. Ettevõtte ainuomanik on DRCT Holdings Limited. Juhatuse liige on Anastasiia Lysenko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.07.2022 (4 a 3 k) · P. Süda tn 4, Tallinn, 10119
Registriandmed KMKR EE102529557 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102529557
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -16,3 % | 2024: 105,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -29,7 % | 2024: 78,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,5 % | 2024: 18,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +83,9 % | 2024: +340,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 634 674 | 345 096 | 78 342 | 723 |
| Puhaskasum | -103 252 | 363 816 | 87 254 | 3 788 |
| Käibevara | 3 030 625 | 2 531 217 | 3 424 414 | 249 845 |
| Põhivara | – | 0 | 320 080 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 030 625 | 2 531 217 | 3 744 494 | 249 845 |
| Kohustised kokku | 2 682 497 | 2 066 441 | 3 643 452 | 243 557 |
| Omakapital | 348 128 | 464 776 | 101 042 | 6 288 |
| Kasumimarginaal | -16,3 % | 105,4 % | 111,4 % | 523,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 030 625 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 682 497 € · 88,5 %
- Omakapital 348 128 € · 11,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 88,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 116 € | 0 € | 702 798 € | 0 |
| II kv 2026 | 567 € | 0 € | 758 283 € | 0 |
| I kv 2026 | 87 € | 44 € | 482 509 € | 0 |
| IV kv 2025 | 560 € | 0 € | 422 038 € | 0 |
| III kv 2025 | 496 € | 0 € | 400 777 € | 0 |
| II kv 2025 | 701 € | 0 € | 379 087 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 563 € | 0 € | 259 861 € | 0 |
| IV kv 2024 | 8 675 € | 0 € | 137 372 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 39 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 234 266 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 79) 83,9 %
- 12. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 79) 3 030 625 €
- 18. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 79) 634 674 €
- 22. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 79) 634 674 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.09.2024Muutmiskanne Ä 50206482 / 11
-
11.03.2024Muutmiskanne Ä 50206482 / 10
-
06.12.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50206482 / 9
-
31.08.2023Muutmiskanne Ä 50206482 / 8
-
30.06.2023Muutmiskanne Ä 50206482 / 7
-
27.06.2023Muutmiskanne Ä 50206482 / 6
-
03.04.2023Muutmiskanne Ä 50206482 / 5
-
31.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50206482 / 4
-
25.01.2023Muutmiskanne Ä 50206482 / 3
-
30.12.2022Muutmiskanne Ä 50206482 / M1
-
14.10.2022Muutmiskanne Ä 50206482 / 2
-
11.07.2022Esmakanne Ä 50206482
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.10.2023 | Väikeettevõtja |