CloudNail OÜ
Registrisse kantud 16535482CloudNail OÜ (registrikood 16535482) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 9 712 eurot ja puhaskasum -38 794 eurot, bilansimaht 83 897 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tomas Denis Reyes Sanchez. Juhatuse liige on Tomas Denis Reyes Sanchez. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.07.2022 (4 a 3 k) · Lõõtsa tn 5, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE102521092 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102521092
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -399,4 % | 2024: 11,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -47,1 % | 2024: 9,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,2 % | 2024: 94,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 54,9 | 2024: 19,5 |
| Müügitulu kasv | −89,9 % | 2024: −55,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 712 | 96 286 | 218 322 |
| Puhaskasum | -38 794 | 11 051 | 107 636 |
| Käibevara | 82 561 | 125 742 | 112 520 |
| Põhivara | 1 336 | 1 909 | 1 412 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 83 897 | 127 651 | 113 932 |
| Kohustised kokku | 1 504 | 6 464 | 3 796 |
| Omakapital | 82 393 | 121 187 | 110 136 |
| Kasumimarginaal | -399,4 % | 11,5 % | 49,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 82 561 € · 98,4 %
- Põhivara 1 336 € · 1,6 %
- Lühiajalised kohustised 1 504 € · 1,8 %
- Omakapital 82 393 € · 98,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 54,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 6 788 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 437 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 11 686 € | 0 |
| IV kv 2025 | 89 € | 0 € | 1 854 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 11 071 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 15 178 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 25 365 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 € | 0 € | 43 043 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 263 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.04.2025Muutmiskanne Ä 50206515 / 6
-
14.05.2024Muutmiskanne Ä 50206515 / 5
-
24.04.2024Muutmiskanne Ä 50206515 / M2
-
13.04.2024Muutmiskanne Ä 50206515 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50206515 / 3
-
04.08.2022Muutmiskanne Ä 50206515 / 2
-
14.07.2022Esmakanne Ä 50206515
-
12.07.2022Esmakanne Ä 50206515 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.05.2024 | Väikeettevõtja |