Sensato OÜ
Registrisse kantud 16536292Sensato OÜ (registrikood 16536292) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2025. aasta müügitulu oli 382 737 eurot ja puhaskasum 192 245 eurot, bilansimaht 263 611 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jakub Kiczko. Juhatuse liige on Jakub Kiczko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.07.2022 (4 a 3 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102519994 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102519994
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 50,2 % | 2024: 28,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 73,6 % | 2024: 86,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,0 % | 2024: 96,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 103,3 | 2024: 31,3 |
| Müügitulu kasv | +81,9 % | 2024: +72,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 382 737 | 210 403 | 121 732 |
| Puhaskasum | 192 245 | 59 255 | 9 560 |
| Käibevara | 263 611 | 71 083 | 18 691 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 263 611 | 71 083 | 18 691 |
| Kohustised kokku | 2 551 | 2 268 | 9 131 |
| Omakapital | 261 060 | 68 815 | 9 560 |
| Kasumimarginaal | 50,2 % | 28,2 % | 7,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 263 611 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 551 € · 1,0 %
- Omakapital 261 060 € · 99,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 103,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 20 € | 0 € | 130 803 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 224 830 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 € | 0 € | 227 345 € | 0 |
| IV kv 2025 | 77 € | 0 € | 155 555 € | 0 |
| III kv 2025 | 57 € | 0 € | 151 430 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 € | 0 € | 63 108 € | 0 |
| I kv 2025 | 24 € | 0 € | 88 449 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 59 231 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 43 601 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 13. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 81,9 %
- 18. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 73,6 %
- 26. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 192 245 €
- 31. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 382 737 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50206768 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50206768 / 4
-
11.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50206768 / 3
-
18.07.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50206768 / 2
-
15.07.2022Esmakanne Ä 50206768
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 17.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.02.2024 | Väikeettevõtja |