Workveits OÜ
Registrisse kantud 16547456Workveits OÜ (registrikood 16547456) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 662 345 eurot ja puhaskasum 8 188 eurot, bilansimaht 127 008 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Christian Strandberg. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Christian Strandberg. Maksuvõlg on 6 084,06 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.08.2022 (4 a 2 k) · Sambla tn 23, Pärnu linn, 80027
Registriandmed KMKR EE102521380 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102521380
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,2 % | 2024: 11,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,2 % | 2024: 95,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,4 % | 2024: 57,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +52,2 % | 2024: +177,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 662 345 | 435 234 | 156 731 |
| Puhaskasum | 8 188 | 50 902 | 2 142 |
| Käibevara | 87 361 | 72 994 | 12 084 |
| Põhivara | 39 647 | 19 710 | 7 621 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 127 008 | 92 704 | 19 705 |
| Kohustised kokku | 69 378 | 39 302 | 15 422 |
| Omakapital | 57 630 | 53 402 | 4 283 |
| Kasumimarginaal | 1,2 % | 11,7 % | 1,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 87 361 € · 68,8 %
- Põhivara 39 647 € · 31,2 %
- Lühiajalised kohustised 55 991 € · 44,1 %
- Pikaajalised kohustised 13 387 € · 10,5 %
- Omakapital 57 630 € · 45,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 865 € | 9 673 € | 277 € | 5 |
| II kv 2026 | 7 743 € | 7 991 € | 0 € | 7 |
| I kv 2026 | 7 518 € | 7 994 € | 0 € | 4 |
| IV kv 2025 | 9 866 € | 8 410 € | 18 952 € | 4 |
| III kv 2025 | 4 843 € | 4 508 € | 6 442 € | 4 |
| II kv 2025 | 7 825 € | 8 088 € | 4 014 € | 4 |
| I kv 2025 | 8 227 € | 8 839 € | 0 € | 6 |
| IV kv 2024 | 10 348 € | 11 351 € | 0 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 955 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 224 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3 200,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 92 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 240 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 6 084,06 €
- 29.09.2026 2 845,53 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Christian Strandberg
- Savi Pesula OÜ Tegelik kasusaaja
- Currency Traders OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Savi Pesula OÜ | 34 % | 850 € | 31.01.2025 | 83 240 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Savi Pesula OÜ 34 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSambla tn 23, Pärnu linn, 80027
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 46. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Pärnu maakond 662 345 €
- 95. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Pärnu maakond 52,2 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.11.2024Muutmiskanne Ä 50207967 / 4
-
14.10.2024Muutmiskanne Ä 50207967 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50207967 / 2
-
04.08.2022Esmakanne Ä 50207967
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.05.2024 | Väikeettevõtja |