SphereStudios OÜ
Registrisse kantud 16547568SphereStudios OÜ (registrikood 16547568) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 122 748 eurot ja puhaskasum -11 968 eurot, bilansimaht 357 539 eurot. Juhatuse liikmed on Enrique Anh Dung Phan Razquin, Jorge Celada Genova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.08.2022 (4 a 2 k) · Narva mnt 7, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE102524714 · osakapital 5 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102524714
- Osakapital
- 5 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,8 % | 2024: -88,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -67,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -53,2 % | 2024: 98,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,0 | 2024: 87,6 |
| Müügitulu kasv | −34,6 % | 2024: +1 950,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 122 748 | 187 721 | 9 155 |
| Puhaskasum | -11 968 | -165 674 | -24 269 |
| Käibevara | 351 107 | 240 913 | 35 163 |
| Põhivara | 6 432 | 6 432 | 1 622 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 357 539 | 247 345 | 36 785 |
| Kohustised kokku | 547 683 | 2 751 | 50 440 |
| Omakapital | -190 144 | 244 594 | -13 655 |
| Kasumimarginaal | -9,8 % | -88,3 % | -265,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 351 107 € · 98,2 %
- Põhivara 6 432 € · 1,8 %
- Lühiajalised kohustised 88 745 € · 24,8 %
- Pikaajalised kohustised 458 938 € · 128,4 %
- Omakapital -190 144 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 153,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 704 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 11 789 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 108 228 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 936 € | 0 € | 122 920 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 127 680 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.06.2026Muutmiskanne Ä 50207978 / 10
-
29.07.2025Muutmiskanne Ä 50207978 / 9
-
02.06.2025Muutmiskanne Ä 50207978 / 8
-
06.12.2024Muutmiskanne Ä 50207978 / 7
-
01.08.2024Muutmiskanne Ä 50207978 / 6
-
22.01.2024Muutmiskanne Ä 50207978 / 5
-
16.10.2023Muutmiskanne Ä 50207978 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50207978 / 3
-
11.10.2022Muutmiskanne Ä 50207978 / 2
-
04.08.2022Esmakanne Ä 50207978
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | Mikroettevõtja |