Reconnect studio OÜ
Registrisse kantud 16554723Reconnect studio OÜ (registrikood 16554723) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 114 729 eurot ja puhaskasum 34 392 eurot, bilansimaht 15 761 eurot. Juhatuse liikmed on Belliisi Seenemaa, Jānis Ābele. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.08.2022 (4 a 2 k) · Sügise tn 5, Võru linn, 65603
Registriandmed KMKR EE102862434 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102862434
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 30,0 % | 2024: 0,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 462,9 % | 2024: 673,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,1 % | 2024: 0,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +232,1 % | 2024: +122,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 114 729 | 34 543 | 15 540 |
| Puhaskasum | 34 392 | 249 | -27 257 |
| Käibevara | 15 761 | 5 285 | 3 192 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 761 | 5 285 | 3 192 |
| Kohustised kokku | 8 332 | 5 248 | 30 449 |
| Omakapital | 7 429 | 37 | -27 257 |
| Kasumimarginaal | 30,0 % | 0,7 % | -175,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 761 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 8 332 € · 52,9 %
- Omakapital 7 429 € · 47,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 107 061 €
-
90131 Muu kunstiloome 4 616 €
-
85521 Muusika- ja kunstiõpe 3 052 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 321 € | 7 896 € | 40 874 € | 2 |
| II kv 2026 | 5 293 € | 5 785 € | 36 481 € | 2 |
| I kv 2026 | 7 318 € | 7 874 € | 33 994 € | 2 |
| IV kv 2025 | 5 398 € | 5 803 € | 15 159 € | 2 |
| III kv 2025 | 5 515 € | 5 803 € | 30 153 € | 2 |
| II kv 2025 | 4 551 € | 4 920 € | 9 116 € | 2 |
| I kv 2025 | 4 237 € | 4 585 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 356 € | 1 470 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 107 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 632 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 84,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 625 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 531 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSügise tn 5, Võru linn, 65603
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 76. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Võru maakond 114 729 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 907 | 3 291 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Kunstimuuseum · maksed 2 907 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.06.2026Muutmiskanne Ä 50208735 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50208735 / 2
-
16.08.2022Esmakanne Ä 50208735
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.04.2024 | Mikroettevõtja |