WrapQueen OÜ
Registrisse kantud 16557041WrapQueen OÜ (registrikood 16557041) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Moka küla, tegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 96999). 2024. aasta müügitulu oli 4 942 eurot ja puhaskasum -1 848 eurot, bilansimaht 8 291 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gerda Rannala. Juhatuse liige on Gerda Rannala. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.08.2022 (4 a 1 k) · Uue-Raja, Moka küla, 78236
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata teenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -37,4 % | 2023: 9,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -60,1 % | 2023: 49,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,1 % | 2023: 75,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2023: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −79,8 % | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 4 942 | 24 523 |
| Puhaskasum | -1 848 | 2 425 |
| Käibevara | 2 383 | 2 050 |
| Põhivara | 5 908 | 4 465 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 291 | 6 515 |
| Kohustised kokku | 5 214 | 1 590 |
| Omakapital | 3 077 | 4 925 |
| Kasumimarginaal | -37,4 % | 9,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 383 € · 28,7 %
- Põhivara 5 908 € · 71,3 %
- Lühiajalised kohustised 5 214 € · 62,9 %
- Omakapital 3 077 € · 37,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 62,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 6 € | 0 € | 84 € | 0 |
| II kv 2025 | 33 € | 0 € | 630 € | 0 |
| I kv 2025 | 112 € | 0 € | 570 € | 0 |
| IV kv 2024 | 404 € | 0 € | 2 870 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 753 € | 0 |
| II kv 2024 | 105 € | 0 € | 714 € | 0 |
| I kv 2024 | 332 € | 366 € | 260 € | 0 |
| IV kv 2023 | 1 563 € | 886 € | 6 516 € | 0 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 28 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemUue-Raja, Moka küla, 78236
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50208981 / 3
-
16.11.2022Muutmiskanne Ä 50208981 / 2
-
22.08.2022Esmakanne Ä 50208981
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.02.2024 | Mikroettevõtja |