Roborent OÜ
Registrisse kantud 16569989Roborent OÜ (registrikood 16569989) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Harkujärve küla, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 5 986 eurot ja puhaskasum -5 585 eurot, bilansimaht 13 320 eurot. Juhatuse liikmed on Jana Valliste, Ott Valliste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.09.2022 (4 a 1 k) · Oja tee 7, Harkujärve küla, 76912
Registriandmed KMKR EE102538593 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102538593
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -93,3 % | 2024: 38,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -65,2 % | 2024: 52,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,3 % | 2024: 68,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −69,5 % | 2024: −10,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 986 | 19 627 | 21 952 |
| Puhaskasum | -5 585 | 7 485 | 7 295 |
| Käibevara | 1 743 | 7 357 | 5 789 |
| Põhivara | 11 577 | 13 397 | 14 055 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 320 | 20 754 | 19 844 |
| Kohustised kokku | 4 753 | 6 602 | 12 549 |
| Omakapital | 8 567 | 14 152 | 7 295 |
| Kasumimarginaal | -93,3 % | 38,1 % | 33,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 743 € · 13,1 %
- Põhivara 11 577 € · 86,9 %
- Lühiajalised kohustised 4 753 € · 35,7 %
- Omakapital 8 567 € · 64,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 86,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 190 € | 0 € | 920 € | 0 |
| II kv 2026 | 540 € | 0 € | 4 205 € | 0 |
| I kv 2026 | 80 € | 0 € | 490 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 965 € | 0 |
| III kv 2025 | 28 € | 0 € | 831 € | 0 |
| II kv 2025 | 129 € | 0 € | 1 695 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 188 € | 0 € | 6 355 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 9 444 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 63 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 307 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ott Valliste
- OÜ TEKERO Juhatuse liige
- Bekker Invest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Jana Valliste
- Jutegoods OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 778 | 1 481 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Rakenduslik Kolledž · maksed 2 170 €
- SA Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskus · maksed 608 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50210396 / 2
-
08.09.2022Esmakanne Ä 50210396
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Väikeettevõtja |