ROCCASPV OÜ

Registrisse kantud 16570745
☆ Jälgi

ROCCASPV OÜ (registrikood 16570745) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64201). Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 09.09.2022 (4 a 1 k) · Veskiposti tn 2, Tallinn, 10919

Müügitulu
–
Puhaskasum 2025
-41 tuh €
↓ −2,3 % vs 2024
Töötajad
–
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
Ei ole käibemaksukohustuslane
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 08.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Valdusfirmade tegevus
EMTAK 64201
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
2 298 031 €
↓ −24 % vs 2024
Omakapital 2025
1 102 214 €
↓ −41 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-50k-40k-30k-20k-10k0202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal – 2024: –
Omakapitali tootlus (ROE) -3,8 % 2024: -2,2 %
Omakapitali osakaal varadest 48,0 % 2024: 61,9 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 53,2 2024: 176,1
Müügitulu kasv – 2024: –
Näitaja, € 2025 2024 2023
Müügitulu – – –
Puhaskasum -41 458 -40 517 -22 714
Käibevara 723 001 264 119 331 999
Põhivara 1 575 030 2 766 397 2 967 571
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 2 298 031 3 030 516 3 299 570
Kohustised kokku 1 195 817 1 155 844 1 384 381
Omakapital 1 102 214 1 874 672 1 915 189
Kasumimarginaal – – –

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 2 298 031 €
  • Käibevara 723 001 € · 31,5 %
  • Põhivara 1 575 030 € · 68,5 %
Rahastus 2 298 031 €
  • Lühiajalised kohustised 13 587 € · 0,6 %
  • Pikaajalised kohustised 1 182 230 € · 51,4 %
  • Omakapital 1 102 214 € · 48,0 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 53,2
Kohustised ÷ bilansimaht 52,0 %
Põhivara osakaal bilansimahust 68,5 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Priit Uustulnd
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 09.09.2022

Tegelikud kasusaajad

Priit Uustulnd
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 09.09.2022

Osanikud

Omanikukonto: ISILME OÜ
625 € · 25 % · ainuomand · alates 16.08.2023
lõplik omanik: Runo Ruubel 80 %, Tiiu Ruubel 20 %
Omanikukonto: KVERE INVEST OÜ
625 € · 25 % · ainuomand · alates 16.08.2023
lõplik omanik: Katrin Kask 50 %, Marilin Kvell 50 %
Omanikukonto: RAJU10X OÜ
625 € · 25 % · ainuomand · alates 16.08.2023
lõplik omanik: Priit Uustulnd 30 %, Jaan Kõpper 25 %, Igor Klimovskihh 12,5 %
Osaühing Armadio
625 € · 25 % · ainuomand · alates 16.08.2023
lõplik omanik: Teet Järvekülg 100 %, Ülle Järvekülg 100 %

Isikute teised ettevõtted

Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 15.09.2022

Osalused teistes ettevõtetes (1)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Vikimõisa Arenduse OÜ 16,50 % 413 € 16.08.2023 7 144 705 €2025

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (9)

Osalused ja nende osalused (1)

Skeem
30 %25 %25 %10 %10 %25 %25 %25 %25 %16,5 %Up Varahalduse OÜUp Varahalduse OÜJK HOLDING OÜJK HOLDING OÜOÜ Allseas InvestOÜ Allseas Invest10xVentures OÜ10xVentures OÜRaigostar OÜRaigostar OÜIsilme OÜIsilme OÜKVERE Invest OÜKVERE Invest OÜRAJU10X OÜRAJU10X OÜOsaühing ArmadioOsaühing ArmadioROCCASPV OÜROCCASPV OÜVikimõisa Arenduse OÜVikimõisa Arenduse OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Veskiposti tn 2, Tallinn, 10919
Juhata: 59.418894, 24.756550
Büroohoone ehitatud 2023 A Samal aadressil veel 419 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 üle 30 päeva hilinemisega (kuni 51 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (10 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 15.09.2022
    Muutmiskanne Ä 50210483 / 3
  • 12.09.2022
    Muutmiskanne Ä 50210483 / 2
  • 09.09.2022
    Esmakanne Ä 50210483

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 08.06.2026 Väikeettevõtja
2024 27.05.2025 Väikeettevõtja
2023 20.08.2024 Väikeettevõtja