Learn2Be OÜ
Registrisse kantud 16582369Learn2Be OÜ (registrikood 16582369) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tänassilma küla, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 44 122 eurot ja puhaskasum -2 742 eurot, bilansimaht 13 426 eurot. Juhatuse liikmed on Bella Laurfeld, Igor Skalkin, Kristiina Saul. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.09.2022 (4 a 0 k) · Vesineitsi tn 4, Tänassilma küla, 76406
Registriandmed KMKR EE102819746 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102819746
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,2 % | 2024: 9,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -41,2 % | 2024: 40,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,5 % | 2024: 86,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 7,3 |
| Müügitulu kasv | +4,2 % | 2024: +5,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 44 122 | 42 345 | 40 302 |
| Puhaskasum | -2 742 | 3 810 | 5 584 |
| Käibevara | 13 426 | 10 881 | 5 673 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 426 | 10 881 | 5 673 |
| Kohustised kokku | 6 774 | 1 487 | 89 |
| Omakapital | 6 652 | 9 394 | 5 584 |
| Kasumimarginaal | -6,2 % | 9,0 % | 13,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 426 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 6 774 € · 50,5 %
- Omakapital 6 652 € · 49,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 742 € | 0 € | 13 095 € | 0 |
| II kv 2026 | 492 € | 0 € | 12 000 € | 0 |
| I kv 2026 | 229 € | 0 € | 4 328 € | 0 |
| IV kv 2025 | 305 € | 0 € | 1 756 € | 0 |
| III kv 2025 | 529 € | 0 € | 22 019 € | 0 |
| II kv 2025 | 213 € | 0 € | 12 007 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 122 € | 0 € | 7 881 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 247 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 365 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Margus Sarmet
- SaMa Varahaldus OÜ Juhatuse liige
- Kohtuekspert OÜ Osanik
- OÜ ACTO CONSULT Tegelik kasusaaja
- Must Küüslauk OÜ Juhatuse liige
- Kalyaani Osaühing Juhatuse liige
- ACTO Invest OÜ Juhatuse liige
- osaühing ALTIUS TS Juhatuse liige
- L2L MTÜ Juhatuse liige
-
Igor Skalkin
- iskalkin OÜ Osanik
-
Kristiina Saul
- Kalyaani Osaühing Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVesineitsi tn 4, Tänassilma küla, 76406
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubEnne kui festivaliväravad päriselt avanevad, kutsume sind samm-sammult lähemale. Meie eelüritused on nagu sillad argipäeva ja pidupäeva vahel – kohad, kus
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50211741 / 2
-
28.09.2022Esmakanne Ä 50211741
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |