ADVIT OÜ
Registrisse kantud 16589762ADVIT OÜ (registrikood 16589762) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Kiiu alevik, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2024. aasta müügitulu oli 30 857 eurot ja puhaskasum -357 eurot, bilansimaht 9 392 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Urmas Kungla. Juhatuse liige on Urmas Kungla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.10.2022 (4 a 0 k) · Vana-Narva mnt 3, Kiiu alevik, 74604
Registriandmed KMKR EE102594401 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102594401
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -1,2 % | 2023: -3,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -157,3 % | 2023: -33,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,4 % | 2023: 28,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2023: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +392,1 % | 2023: +233,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 857 | 6 271 | 1 880 |
| Puhaskasum | -357 | -194 | 778 |
| Käibevara | 7 476 | 134 | 778 |
| Põhivara | 1 916 | 1 955 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 392 | 2 089 | 778 |
| Kohustised kokku | 9 165 | 1 505 | 0 |
| Omakapital | 227 | 584 | 778 |
| Kasumimarginaal | -1,2 % | -3,1 % | 41,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 476 € · 79,6 %
- Põhivara 1 916 € · 20,4 %
- Lühiajalised kohustised 9 165 € · 97,6 %
- Omakapital 227 € · 2,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 97,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 650 € | 6 396 € | 30 284 € | 3 |
| II kv 2026 | 1 244 € | 0 € | 50 687 € | 2 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 645 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 159 € | 0 € | 1 965 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 240 € | 0 € | 9 855 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 809 € | 0 € | 13 955 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 550 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 132 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 35,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 095 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 367 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Urmas Kungla
- Kuusalu vald, Kuusalu alevik, E. Ahrensi tn 12 korteriühistu Juhatuse liige
- Savvy Digital OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 993 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rakvere Ametikool · maksed 3 993 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50212535 / 4
-
19.05.2023Muutmiskanne Ä 50212535 / 3
-
01.03.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50212535 / 2
-
10.10.2022Esmakanne Ä 50212535
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 07.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 07.03.2023 | Mikroettevõtja |