Rahava OÜ
Registrisse kantud 16590446Rahava OÜ (registrikood 16590446) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala teeninduse vahendamine (EMTAK 96401). 2025. aasta müügitulu oli 1 106 eurot ja puhaskasum -952 eurot, bilansimaht 75 116 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rauno Haidla. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Rauno Haidla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.10.2022 (4 a 0 k) · Poordi tn 3, Tallinn, 10156
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teeninduse vahendamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -86,1 % | 2024: -5,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -16,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -0,4 % | 2024: 15,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | −58,4 % | 2024: +25,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 106 | 2 659 | 2 123 | 1 960 |
| Puhaskasum | -952 | -148 | -277 | 300 |
| Käibevara | 826 | 1 277 | 1 265 | 300 |
| Põhivara | 74 290 | 4 289 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 75 116 | 5 566 | 1 265 | 300 |
| Kohustised kokku | 75 420 | 4 689 | 1 241 | – |
| Omakapital | -304 | 877 | 24 | 300 |
| Kasumimarginaal | -86,1 % | -5,6 % | -13,0 % | 15,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 826 € · 1,1 %
- Põhivara 74 290 € · 98,9 %
- Lühiajalised kohustised 5 149 € · 6,9 %
- Pikaajalised kohustised 70 271 € · 93,5 %
- Omakapital -304 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 100,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 877 € | 877 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 877 € | 877 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 855 € | 855 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 541 € | 541 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 292 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 292 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 562 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| MatchaBear OÜ | 49 % | 1 225 € | 15.08.2024 | 65 110 €2025 |
| PI KV OÜ | 12,70 % | 1 € | 04.12.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
MatchaBear OÜ 49 %
-
PI KV OÜ 12,70 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50212618 / 2
-
10.10.2022Esmakanne Ä 50212618
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.07.2023 | Mikroettevõtja |