Katuseuuringud OÜ
Registrisse kantud 16594958Katuseuuringud OÜ (registrikood 16594958) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tanska küla, tegevusala katusetööd (EMTAK 43411). 2025. aasta müügitulu oli 126 711 eurot ja puhaskasum 11 302 eurot, bilansimaht 29 129 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mait Koop. Juhatuse liige on Mait Koop. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.10.2022 (4 a 0 k) · Sirmiku tee 3, Tanska küla, 90444
Registriandmed KMKR EE102546378 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102546378
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Katusetööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,9 % | 2024: 11,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 57,6 % | 2024: 98,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,4 % | 2024: 63,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | +128,2 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 126 711 | 55 526 | – |
| Puhaskasum | 11 302 | 6 330 | -500 |
| Käibevara | 25 614 | 10 149 | 0 |
| Põhivara | 3 515 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 129 | 10 149 | 0 |
| Kohustised kokku | 9 497 | 3 719 | 500 |
| Omakapital | 19 632 | 6 430 | -500 |
| Kasumimarginaal | 8,9 % | 11,4 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 614 € · 87,9 %
- Põhivara 3 515 € · 12,1 %
- Lühiajalised kohustised 9 497 € · 32,6 %
- Omakapital 19 632 € · 67,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43411 Katusetööd põhitegevus 73 653 €
-
25119 Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine 41 134 €
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus 11 924 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 251 € | 341 € | 15 277 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 304 € | 475 € | 10 762 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 362 € | 1 747 € | 14 802 € | 1 |
| IV kv 2025 | 6 795 € | 2 078 € | 49 478 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 412 € | 1 502 € | 16 639 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 067 € | 2 140 € | 38 308 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 665 € | 1 483 € | 12 584 € | 1 |
| IV kv 2024 | 5 517 € | 2 042 € | 31 123 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 750 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 114 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 092 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 219 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSirmiku tee 3, Tanska küla, 90444
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 40. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Lääne maakond 126 711 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.04.2025Muutmiskanne Ä 50213101 / 7
-
09.09.2024Muutmiskanne Ä 50213101 / 6
-
15.08.2024Muutmiskanne Ä 50213101 / M4
-
19.07.2024Muutmiskanne Ä 50213101 / 5
-
19.07.2024Osanike muutmine Ä 50213101 / M3
-
16.07.2024Osanike muutmine Ä 50213101 / M2
-
28.11.2023Muutmiskanne Ä 50213101 / 3
-
28.11.2023Muutmiskanne Ä 50213101 / 4
-
12.10.2023Muutmiskanne Ä 50213101 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50213101 / 2
-
17.10.2022Esmakanne Ä 50213101
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.09.2024 | Mikroettevõtja |