Tarkusevara OÜ
Registrisse kantud 16595544Tarkusevara OÜ (registrikood 16595544) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 10 682 eurot ja puhaskasum 969 eurot, bilansimaht 3 193 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Taavi Tänava. Juhatuse liikmed on Taavi Tänava, Marge Tänava. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.10.2022 (4 a 0 k) · Aaslina tn 8, Tallinn, 13516
Registriandmed KMKR EE103010638 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE103010638
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 2024: 60,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 35,8 % | 2024: 68,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,7 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,9 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +661,9 % | 2024: +246,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 682 | 1 402 | 405 |
| Puhaskasum | 969 | 843 | 392 |
| Käibevara | 2 386 | 7 | 1 661 |
| Põhivara | 807 | 1 228 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 193 | 1 235 | 1 661 |
| Kohustised kokku | 489 | 0 | 1 269 |
| Omakapital | 2 704 | 1 235 | 392 |
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 60,1 % | 96,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 386 € · 74,7 %
- Põhivara 807 € · 25,3 %
- Lühiajalised kohustised 489 € · 15,3 %
- Omakapital 2 704 € · 84,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 25,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 10 396 €
-
74201 Fotograafia 286 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 055 € | 1 516 € | 8 202 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 317 € | 1 516 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 348 € | 1 538 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 880 € | 979 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 018 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 505 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 37,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 734 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Taavi Tänava
- MTÜ Noorte Koolitus Tegelik kasusaaja
-
Marge Tänava
- MTÜ Noorte Koolitus Tegelik kasusaaja
- MTÜ Anname aega Likvideerija Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 735 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Kambja Vallavalitsus · maksed 449 €
- Tartu Vangla · maksed 286 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.09.2025Muutmiskanne Ä 50212952 / 4
-
28.10.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50212952 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50212952 / 2
-
17.10.2022Esmakanne Ä 50212952
-
13.10.2022Esmakanne Ä 50212952 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.02.2024 | Väikeettevõtja |