D&P Logistics OÜ
Registrisse kantud 16607282D&P Logistics OÜ (registrikood 16607282) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad (EMTAK 52269). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 707 eurot. Juhatuse liikmed on Kerly Padar, Ivo Degis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2022 (3 a 11 k) · Lepiku tee 22, Tallinn, 11913
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -72,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: -532,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −93,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 5 176 | 80 021 |
| Puhaskasum | 0 | -3 767 | 4 474 |
| Käibevara | 707 | 707 | 7 477 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 707 | 707 | 7 477 |
| Kohustised kokku | – | 0 | 3 003 |
| Omakapital | 707 | 707 | 4 474 |
| Kasumimarginaal | – | -72,8 % | 5,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 707 € · 100,0 %
- Omakapital 707 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 55 € | 3 412 € | 0 |
| II kv 2024 | 331 € | 124 € | 1 239 € | 1 |
| I kv 2024 | 0 € | 247 € | 7 632 € | 1 |
| IV kv 2023 | 1 642 € | 1 178 € | 18 796 € | 1 |
| III kv 2023 | 466 € | 277 € | 17 058 € | 2 |
| II kv 2023 | 497 € | 209 € | 13 029 € | 1 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 20 184 € | 1 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kerly Padar
- Homaya OÜ Osanik
- Arcane Konsultatsioonid OÜ Juhatuse liige
- Kiili vald, Lähtse küla, Vanatoa tee 13 korteriühistu Juhatuse liige
-
Ivo Degis
- OSAÜHING CORPORATOR Juhatuse liige
- RaeDec Arendus OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLepiku tee 22, Tallinn, 11913
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.08.2026Muutmiskanne Ä 50214422 / 6
-
10.06.2025Muutmiskanne Ä 50214422 / 5
-
20.09.2024Muutmiskanne Ä 50214422 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50214422 / 3
-
09.03.2023Muutmiskanne Ä 50214422 / 2
-
03.11.2022Esmakanne Ä 50214422
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |