Aspensource OÜ
Registrisse kantud 16608809Aspensource OÜ (registrikood 16608809) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 38 880 eurot ja puhaskasum 5 344 eurot, bilansimaht 70 421 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaspar Haavajõe. Juhatuse liige on Kaspar Haavajõe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2022 (3 a 11 k) · Püssirohu tn 4, Tallinn, 10132
Registriandmed KMKR EE102590036 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102590036
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,7 % | 2024: 47,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,2 % | 2024: 56,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,0 % | 2024: 88,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,1 | 2024: 8,6 |
| Müügitulu kasv | −54,3 % | 2024: +17,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 880 | 85 006 | 72 297 |
| Puhaskasum | 5 344 | 40 063 | 38 915 |
| Käibevara | 34 251 | 78 401 | 43 551 |
| Põhivara | 36 170 | 1 236 | 1 906 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 70 421 | 79 637 | 45 457 |
| Kohustised kokku | 5 599 | 9 159 | 6 542 |
| Omakapital | 64 822 | 70 478 | 38 915 |
| Kasumimarginaal | 13,7 % | 47,1 % | 53,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 34 251 € · 48,6 %
- Põhivara 36 170 € · 51,4 %
- Lühiajalised kohustised 5 599 € · 8,0 %
- Omakapital 64 822 € · 92,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 786 € | 2 245 € | 3 974 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 608 € | 2 149 € | 20 757 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 573 € | 2 553 € | 1 840 € | 2 |
| IV kv 2025 | 5 065 € | 2 220 € | 638 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 866 € | 1 948 € | 5 996 € | 1 |
| II kv 2025 | 5 797 € | 1 948 € | 19 201 € | 1 |
| I kv 2025 | 11 096 € | 4 503 € | 19 982 € | 1 |
| IV kv 2024 | 7 767 € | 2 946 € | 23 987 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 929 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 748 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 38,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 145,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 325 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 439 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubWe build and deploy AI agents that automate real business operations. An AI-native engineering team in Tallinn, Estonia — we stay until they work.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.03.2025Muutmiskanne Ä 50214583 / 5
-
16.12.2024Muutmiskanne Ä 50214583 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50214583 / 3
-
08.02.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50214583 / 2
-
07.11.2022Esmakanne Ä 50214583
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.02.2024 | Väikeettevõtja |