Beamshift OÜ
Registrisse kantud 16609080Beamshift OÜ (registrikood 16609080) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid (EMTAK 64991). Ettevõtte ainuomanik on Ott Antsmaa. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Ott Antsmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2022 (3 a 11 k) · Terase tn 11, Pärnu linn, 80043
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,1 % | 2024: 46,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 7,3 % | 2024: 5,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | 0 |
| Puhaskasum | 2 576 | 2 438 | -237 |
| Käibevara | 7 721 | 7 369 | 4 215 |
| Põhivara | 98 500 | 89 861 | 35 548 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 106 221 | 97 230 | 39 763 |
| Kohustised kokku | 98 441 | 92 026 | 37 000 |
| Omakapital | 7 780 | 5 204 | 2 763 |
| Kasumimarginaal | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 721 € · 7,3 %
- Põhivara 98 500 € · 92,7 %
- Pikaajalised kohustised 98 441 € · 92,7 %
- Omakapital 7 780 € · 7,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 92,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ott Antsmaa
- Kaamos Energy OÜ Juhatuse liige
- KC Solar3 OÜ Juhatuse liige
- KC Solar2 OÜ Juhatuse liige
- KC Energy OÜ Juhatuse liige
- KC Energy Solutions OÜ Juhatuse liige
- KC Solar1 OÜ Juhatuse liige
- Ruusa Energia OÜ Juhatuse liige
- osaühing NOVEDIGI Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| SolVentus Terra OÜ | 1,82 % | 45 € | 24.07.2024 | – |
| KC Energy OÜ | 1,47 % | 37 € | 05.12.2025 | 1 065 266 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (18)
-
SolVentus Terra OÜ 1,82 %
-
KC Energy OÜ 1,47 %
Skeem
LEI 98450011EDC4F12D1576
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTerase tn 11, Pärnu linn, 80043
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Pärnu maakond 18 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.01.2024Muutmiskanne Ä 50214577 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50214577 / 2
-
07.11.2022Esmakanne Ä 50214577 / M1
-
07.11.2022Esmakanne Ä 50214577
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.01.2024 | Väikeettevõtja |