Füüsal OÜ
Registrisse kantud 16610723Füüsal OÜ (registrikood 16610723) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala taastusravi (EMTAK 86951). 2025. aasta müügitulu oli 382 897 eurot ja puhaskasum 23 758 eurot, bilansimaht 64 946 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Madli Kanarbik. Juhatuse liikmed on Madli Kanarbik, Peeter Tammur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.11.2022 (3 a 11 k) · Rüütli tn 40a-7, Pärnu linn, 80010
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Taastusravi
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,2 % | 2024: 9,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 70,2 % | 2024: 61,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,1 % | 2024: 62,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | +82,2 % | 2024: +574,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 382 897 | 210 180 | 31 179 |
| Puhaskasum | 23 758 | 19 279 | 9 384 |
| Käibevara | 64 946 | 49 710 | 13 697 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 64 946 | 49 710 | 13 697 |
| Kohustised kokku | 31 086 | 18 547 | 1 813 |
| Omakapital | 33 860 | 31 163 | 11 884 |
| Kasumimarginaal | 6,2 % | 9,2 % | 30,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 64 946 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 31 086 € · 47,9 %
- Omakapital 33 860 € · 52,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 47,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 827 € | 24 610 € | 0 € | 8 |
| II kv 2026 | 26 501 € | 28 543 € | 0 € | 9 |
| I kv 2026 | 31 413 € | 27 374 € | 0 € | 10 |
| IV kv 2025 | 27 791 € | 29 818 € | 0 € | 10 |
| III kv 2025 | 26 972 € | 29 278 € | 0 € | 9 |
| II kv 2025 | 26 716 € | 28 950 € | 0 € | 9 |
| I kv 2025 | 18 667 € | 20 230 € | 0 € | 9 |
| IV kv 2024 | 15 173 € | 16 292 € | 0 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 609 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 203 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 972 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peeter Tammur
- Baarcelona OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Seven & Sons Tegelik kasusaaja
- Mapeta OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 82,2 %
- 35. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 5 tk
- 81. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne 382 897 €
- 83. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Pärnu maakond 221 900 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 221 900 | 381 179 |
| Toetused kokku | 221 900 | 381 179 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tervisekassa · toetus 221 900 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.01.2025Muutmiskanne Ä 50214795 / 5
-
11.10.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50214795 / 4
-
22.05.2024Muutmiskanne Ä 50214795 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50214795 / 2
-
09.11.2022Esmakanne Ä 50214795
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.05.2024 | Väikeettevõtja |