VeriRED OÜ
Registrisse kantud 16614744VeriRED OÜ (registrikood 16614744) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Vihula küla, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 31 715 eurot ja puhaskasum 6 489 eurot, bilansimaht 64 735 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mikk Orasmaa. Juhatuse liige on Mikk Orasmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.11.2022 (3 a 11 k) · Külaotsa, Vihula küla, 45402
Registriandmed KMKR EE102885301 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102885301
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,5 % | 2024: 32,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 28,7 % | 2024: 51,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,9 % | 2024: 51,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +23,3 % | 2024: +98,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 715 | 25 716 | 12 962 |
| Puhaskasum | 6 489 | 8 300 | 5 297 |
| Käibevara | 3 732 | 537 | 3 584 |
| Põhivara | 61 003 | 30 802 | 7 537 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 64 735 | 31 339 | 11 121 |
| Kohustised kokku | 42 149 | 15 242 | 3 324 |
| Omakapital | 22 586 | 16 097 | 7 797 |
| Kasumimarginaal | 20,5 % | 32,3 % | 40,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 732 € · 5,8 %
- Põhivara 61 003 € · 94,2 %
- Lühiajalised kohustised 16 123 € · 24,9 %
- Pikaajalised kohustised 26 026 € · 40,2 %
- Omakapital 22 586 € · 34,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 65,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
85599 Muu mujal liigitamata õpe põhitegevus 15 204 €
-
49331 Sõitjate tellimusvedu koos juhiga 14 249 €
-
86992 Muud mujal liigitamata tervishoiualad 2 262 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 155 € | 0 € | 9 657 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 8 845 € | 1 |
| I kv 2026 | 212 € | 0 € | 3 938 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 6 297 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 085 € | 1 |
| II kv 2025 | 339 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 385 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 219 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKülaotsa, Vihula küla, 45402
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Külaotsa243553 · alates 04.04.2023
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 055 | 3 809 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rae Vallavalitsus · maksed 1 240 €
- Loksa Linnavalitsus · maksed 818 €
- SA Narva Muuseum · maksed 619 €
- Haljala Vallavalitsus · maksed 578 €
- SA Kadrina Spordikeskus · maksed 546 €
- Viru-Nigula Vallavalitsus · maksed 143 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubEsmaabi põhikoolitus 16h. Esmaabi täiendkoolitus 8h. Meditsiiniline transport.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50215231 / 3
-
24.04.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50215231 / 2
-
16.11.2022Esmakanne Ä 50215231
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.02.2024 | Mikroettevõtja |