Meshads OÜ
Registrisse kantud 16615525Meshads OÜ (registrikood 16615525) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 1 067 297 eurot ja puhaskasum 18 624 eurot, bilansimaht 703 945 eurot. Juhatuse liige on Alessio Matteucci. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.11.2022 (3 a 11 k) · Viru väljak 2, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE102566329 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102566329
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,7 % | 2024: 2,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,6 % | 2024: 9,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,9 % | 2024: 46,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | −36,3 % | 2024: +7,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 067 297 | 1 676 762 | 1 554 543 |
| Puhaskasum | 18 624 | 37 991 | 344 072 |
| Käibevara | 703 945 | 820 924 | 357 664 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 703 945 | 820 924 | 357 664 |
| Kohustised kokku | 303 258 | 438 861 | 13 592 |
| Omakapital | 400 687 | 382 063 | 344 072 |
| Kasumimarginaal | 1,7 % | 2,3 % | 22,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 703 945 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 303 258 € · 43,1 %
- Omakapital 400 687 € · 56,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 040 € | 4 244 € | 1 840 518 € | 1 |
| II kv 2026 | 7 400 € | 4 244 € | 911 812 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 332 € | 0 € | 714 648 € | 1 |
| IV kv 2025 | 10 838 € | 0 € | 1 632 512 € | 0 |
| III kv 2025 | 69 733 € | 0 € | 1 647 900 € | 0 |
| II kv 2025 | 165 532 € | 0 € | 2 389 142 € | 0 |
| I kv 2025 | 195 131 € | 0 € | 2 419 131 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 339 803 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 680 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 415 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 84,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 613 506 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 721 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
InCorpora OÜ
- FRESH&GOOD OÜ Muu roll
- IDLGAMES OÜ Muu roll
- Camozzi Automation OÜ Muu roll
- Negotio BALTICA OÜ Muu roll
- Leadplay OÜ Muu roll
- Salesforge OÜ Muu roll Maksuvõlg
- GB Digital Distribution OÜ Muu roll
- EU Micron OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 23. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 36,4 %
- 50. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 1 067 297 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.02.2024Muutmiskanne Ä 50215319 / 6
-
14.02.2024Muutmiskanne Ä 50215319 / 5
-
13.02.2024Muutmiskanne Ä 50215319 / 4
-
02.02.2024Muutmiskanne Ä 50215319 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50215319 / 3
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50215319 / 2
-
17.11.2022Esmakanne Ä 50215319
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Väikeettevõtja |