OÜ Nutriversed
Registrisse kantud 16618966OÜ Nutriversed (registrikood 16618966) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata tervishoiualad (EMTAK 86992). 2025. aasta müügitulu oli 20 823 eurot ja puhaskasum 5 456 eurot, bilansimaht 8 041 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Teele Tiidt. Juhatuse liige on Teele Tiidt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.11.2022 (3 a 10 k) · Vabriku tn 19, Tallinn, 10411
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 26,2 % | 2024: 5,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 71,2 % | 2024: 80,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,3 % | 2024: 85,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 21,2 | 2024: 6,8 |
| Müügitulu kasv | −33,0 % | 2024: +54,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 823 | 31 097 | 20 146 | 8 241 |
| Puhaskasum | 5 456 | 1 774 | -5 108 | 5 540 |
| Käibevara | 8 041 | 2 585 | 2 069 | 6 918 |
| Põhivara | 0 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 041 | 2 585 | 2 069 | 6 918 |
| Kohustised kokku | 379 | 379 | 1 637 | 1 378 |
| Omakapital | 7 662 | 2 206 | 432 | 5 540 |
| Kasumimarginaal | 26,2 % | 5,7 % | -25,4 % | 67,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 041 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 379 € · 4,7 %
- Omakapital 7 662 € · 95,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 21,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 21 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 324 € | 362 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 988 € | 1 104 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 1 019 € | 1 138 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 1 019 € | 1 138 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 1 142 € | 1 270 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2023 | 1 176 € | 1 308 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 1 020 € | 1 138 € | 0 € | 1 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 070 | 500 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitseressursside Amet · maksed 1 680 €
- Võrumaa Arenduskeskus SA · maksed 500 €
- Jõhvi Vallavalitsus · maksed 490 €
- REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM · maksed 400 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.01.2026Muutmiskanne Ä 50215630 / 4
-
29.04.2025Muutmiskanne Ä 50215630 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50215630 / 2
-
22.11.2022Esmakanne Ä 50215630 / M1
-
22.11.2022Esmakanne Ä 50215630
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.12.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |