Gruff technology OÜ
Registrisse kantud 16620414Gruff technology OÜ (registrikood 16620414) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tarbeelektroonika tootmine (EMTAK 26401). 2025. aasta müügitulu oli 12 750 eurot ja puhaskasum 1 736 eurot, bilansimaht 226 719 eurot. Juhatuse liikmed on Ian Oja, Torsten Heiko Vahrenkamp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.11.2022 (3 a 10 k) · Telliskivi tn 60/1, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE102572135 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102572135
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tarbeelektroonika tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,6 % | 2024: 514,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,2 % | 2024: 2 148,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,4 % | 2024: 2,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | −16,3 % | 2024: −29,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 750 | 15 233 | 21 675 |
| Puhaskasum | 1 736 | 78 391 | -74 742 |
| Käibevara | 9 633 | 2 922 | 6 064 |
| Põhivara | 217 086 | 142 151 | 1 286 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 226 719 | 145 073 | 7 350 |
| Kohustised kokku | 221 335 | 141 425 | 82 093 |
| Omakapital | 5 384 | 3 648 | -74 743 |
| Kasumimarginaal | 13,6 % | 514,6 % | -344,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 633 € · 4,2 %
- Põhivara 217 086 € · 95,8 %
- Lühiajalised kohustised 179 455 € · 79,2 %
- Pikaajalised kohustised 41 880 € · 18,5 %
- Omakapital 5 384 € · 2,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 97,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 138 € | 210 € | 0 |
| II kv 2026 | 421 € | 1 071 € | 2 020 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 1 399 € | 4 008 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 1 664 € | 4 651 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 247 € | 1 |
| II kv 2025 | 636 € | 0 € | 5 786 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 474 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 619 € | 13 443 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 46 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 70 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Torsten Heiko Vahrenkamp
- ficonTEC Eesti OÜ Tegelik kasusaaja
- TV Management OÜ Juhatuse liige
-
Ian Oja
- Reval-Buch OÜ Juhatuse liige
- OÜ KUJUSTUS Osanik Maksuvõlg
- Bidart OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Paadrema Tabuunihaldus MTÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 16. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 36 794 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 36 794 | 1 775 |
| Toetused kokku | 36 794 | 1 775 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 34 720 €
- Eesti Töötukassa · toetus 2 074 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50214108 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50214108 / 2
-
24.11.2022Esmakanne Ä 50214108
-
31.10.2022Esmakanne Ä 50214108 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.05.2024 | Mikroettevõtja |