Struuga OÜ
Registrisse kantud 16620650Struuga OÜ (registrikood 16620650) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Kaagjärve küla, tegevusala segapõllumajandus (EMTAK 01501). 2025. aasta müügitulu oli 28 500 eurot ja puhaskasum 11 490 eurot, bilansimaht 29 302 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Käst. Juhatuse liige on Marek Käst. Maksuvõlg on 12 464,17 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.11.2022 (3 a 10 k) · Väike-Töökoja, Kaagjärve küla, 68115
Registriandmed KMKR EE102592801 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102592801
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Segapõllumajandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 40,3 % | 2024: 27,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 71,4 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,9 % | 2024: 36,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +68,6 % | 2024: +191,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 500 | 16 903 | 5 800 |
| Puhaskasum | 11 490 | 4 609 | 0 |
| Käibevara | 29 302 | 12 479 | 0 |
| Põhivara | – | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 302 | 12 479 | 0 |
| Kohustised kokku | 13 203 | 7 870 | 0 |
| Omakapital | 16 099 | 4 609 | 0 |
| Kasumimarginaal | 40,3 % | 27,3 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 29 302 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 13 203 € · 45,1 %
- Omakapital 16 099 € · 54,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 736 € | 0 € | 55 000 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 28 500 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 119 € | 0 € | 15 903 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 245 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 18 333 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 12 464,17 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 44. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Valga maakond 1 päeva
- 45. Suurimad maksuvõlad · Valga maakond 12 464 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 4 423 | 16 963 |
| Toetused kokku | 4 423 | 16 963 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 4 423 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.03.2026Muutmiskanne Ä 50215870 / 4
-
14.11.2025Muutmiskanne Ä 50215870 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50215870 / 2
-
25.11.2022Esmakanne Ä 50215870
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |