Juvenis OÜ
Registrisse kantud 16625439Juvenis OÜ (registrikood 16625439) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus (EMTAK 86931). 2025. aasta müügitulu oli 329 102 eurot ja puhaskasum 382 eurot, bilansimaht 66 276 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mariza Tasuja. Juhatuse liige on Mariza Tasuja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.12.2022 (3 a 10 k) · Võru tn 3, Tartu linn, 51011
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2024: 4,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,4 % | 2024: 74,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,9 % | 2024: 32,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +30,0 % | 2024: +23,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 329 102 | 253 150 | 204 710 |
| Puhaskasum | 382 | 11 496 | 3 970 |
| Käibevara | 42 179 | 47 079 | 27 349 |
| Põhivara | 24 097 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 276 | 47 079 | 27 349 |
| Kohustised kokku | 50 428 | 31 613 | 23 379 |
| Omakapital | 15 848 | 15 466 | 3 970 |
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 4,5 % | 1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 42 179 € · 63,6 %
- Põhivara 24 097 € · 36,4 %
- Lühiajalised kohustised 50 428 € · 76,1 %
- Omakapital 15 848 € · 23,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 76,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 36,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 064 € | 27 467 € | 0 € | 10 |
| II kv 2026 | 23 594 € | 25 726 € | 0 € | 10 |
| I kv 2026 | 23 364 € | 25 321 € | 0 € | 9 |
| IV kv 2025 | 21 413 € | 23 039 € | 0 € | 8 |
| III kv 2025 | 21 748 € | 23 463 € | 0 € | 8 |
| II kv 2025 | 21 750 € | 23 419 € | 0 € | 8 |
| I kv 2025 | 18 817 € | 20 227 € | 0 € | 9 |
| IV kv 2024 | 12 803 € | 13 723 € | 0 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 355 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 156 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 761 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mariza Tasuja
- Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioon Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Juvenis Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 69. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne 30,0 %
- 93. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne 329 102 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 202 434 | 254 159 |
| Müük avalikule sektorile | 12 240 | 34 456 |
| Toetused kokku | 202 434 | 254 159 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tervisekassa · toetus 202 434 €
- Kambja Vallavalitsus · maksed 10 590 €
- Eesti Töötukassa · maksed 1 365 €
- Luunja Vallavalitsus · maksed 180 €
- MTÜ Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit · maksed 105 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50216379 / 2
-
02.12.2022Esmakanne Ä 50216379
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |