Chatula OÜ
Registrisse kantud 16626552Chatula OÜ (registrikood 16626552) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Kamara küla, tegevusala lemmikloomade hooldamine (EMTAK 96991). 2024. aasta müügitulu oli 9 390 eurot ja puhaskasum 324 eurot, bilansimaht 2 346 eurot. Juhatuse liikmed on Dagne Aurelia Tuulemaa, Sirje Jannes. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.12.2022 (3 a 10 k) · Kamara tee 16, Kamara küla, 69304
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lemmikloomade hooldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 3,5 % | 2023: -8,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,8 % | 2023: -203,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 5,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −40,8 % | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 9 390 | 15 873 |
| Puhaskasum | 324 | -1 356 |
| Käibevara | 2 346 | 12 695 |
| Põhivara | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 346 | 12 695 |
| Kohustised kokku | 0 | 12 029 |
| Omakapital | 2 346 | 666 |
| Kasumimarginaal | 3,5 % | -8,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 346 € · 100,0 %
- Omakapital 2 346 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 250 € | 0 € | 2 730 € | 0 |
| IV kv 2023 | 227 € | 0 € | 3 894 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 1 636 € | 0 |
| II kv 2023 | 150 € | 0 € | 2 765 € | 0 |
| I kv 2023 | 33 € | 0 € | 3 078 € | 0 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sirje Jannes
- Kass Sassu MTÜ Tegelik kasusaaja
- Aubrette OÜ Tegelik kasusaaja
-
Dagne Aurelia Tuulemaa
- Kass Sassu MTÜ Juhatuse liige
- TH Agroinvest OÜ Tegelik kasusaaja
- Reveli Teenus OÜ Osanik
- Admire OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50216496 / 3
-
27.02.2023Muutmiskanne Ä 50216496 / 2
-
23.02.2023Muutmiskanne Ä 50216496 / M1
-
05.12.2022Esmakanne Ä 50216496
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 21.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.08.2024 | Väikeettevõtja |