Sequrly services OÜ
Registrisse kantud 16627155Sequrly services OÜ (registrikood 16627155) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 680 227 eurot ja puhaskasum 72 644 eurot, bilansimaht 73 889 eurot. Juhatuse liikmed on Anton Zimarov, Ivan Klim. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.12.2022 (3 a 10 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 5 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 5 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,7 % | 2024: -0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 98,8 % | 2024: -299,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,5 % | 2024: 69,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 193,9 | 2024: 3,3 |
| Müügitulu kasv | −34,4 % | 2024: +135,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 680 227 | 1 036 783 | 440 194 |
| Puhaskasum | 72 644 | -2 584 | -1 552 |
| Käibevara | 73 889 | 1 245 | 979 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 73 889 | 1 245 | 979 |
| Kohustised kokku | 381 | 381 | 2 531 |
| Omakapital | 73 508 | 864 | -1 552 |
| Kasumimarginaal | 10,7 % | -0,2 % | -0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 73 889 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 381 € · 0,5 %
- Omakapital 73 508 € · 99,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 193,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 156 387 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 308 149 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 246 313 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 238 589 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 298 907 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 388 697 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 650 177 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 487 545 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 52 129 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 91. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Info ja side 34,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50216271 / 5
-
21.11.2023Muutmiskanne Ä 50216271 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50216271 / 3
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 50216271 / 2
-
05.12.2022Esmakanne Ä 50216271
-
01.12.2022Esmakanne Ä 50216271 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.03.2024 | Väikeettevõtja |