Helikõla OÜ
Registrisse kantud 16631560Helikõla OÜ (registrikood 16631560) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala heliloome (EMTAK 90112). 2025. aasta müügitulu oli 15 202 eurot ja puhaskasum -7 077 eurot, bilansimaht 2 996 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Elis Hallik. Juhatuse liige on Elis Hallik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.12.2022 (3 a 10 k) · Pärnu mnt 41a, Tallinn, 10119
Registriandmed KMKR EE102963061 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102963061
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Heliloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -46,6 % | 2024: 15,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -655,3 % | 2024: 46,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,0 % | 2024: 79,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | −38,5 % | 2024: +76,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 202 | 24 727 | 14 035 |
| Puhaskasum | -7 077 | 3 768 | 1 890 |
| Käibevara | 1 517 | 5 921 | 2 134 |
| Põhivara | 1 479 | 4 341 | 4 232 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 996 | 10 262 | 6 366 |
| Kohustised kokku | 1 916 | 2 104 | 1 976 |
| Omakapital | 1 080 | 8 158 | 4 390 |
| Kasumimarginaal | -46,6 % | 15,2 % | 13,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 517 € · 50,6 %
- Põhivara 1 479 € · 49,4 %
- Lühiajalised kohustised 1 916 € · 64,0 %
- Omakapital 1 080 € · 36,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 49,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 076 € | 1 201 € | 56 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 011 € | 1 131 € | 18 692 € | 1 |
| I kv 2026 | 789 € | 859 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 336 € | 375 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 009 € | 1 126 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 009 € | 1 126 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 935 € | 1 046 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 894 € | 1 002 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 359 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 400 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1 921,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 770 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.11.2025Muutmiskanne Ä 50216815 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50216815 / 2
-
13.12.2022Esmakanne Ä 50216815
-
09.12.2022Esmakanne Ä 50216815 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.05.2024 | Mikroettevõtja |