MMVC OÜ
Registrisse kantud 16633262MMVC OÜ (registrikood 16633262) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 40 571 eurot ja puhaskasum 1 256 eurot, bilansimaht 27 955 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ignacio Lopez Negrete Arenal. Juhatuse liige on Ignacio Lopez Negrete Arenal. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.12.2022 (3 a 10 k) · Ruunaoja tn 3, Tallinn, 11415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 10.12–09.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 10.12 – 09.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,1 % | 2024: -42,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,5 % | 2024: -59,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 228,4 | 2024: 397,8 |
| Müügitulu kasv | +8,3 % | 2024: −45,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 571 | 37 463 | 69 061 |
| Puhaskasum | 1 256 | -15 770 | 46 798 |
| Käibevara | 3 655 | 2 387 | 46 805 |
| Põhivara | 24 300 | 24 300 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 27 955 | 26 687 | 46 805 |
| Kohustised kokku | 16 | 6 | 7 |
| Omakapital | 27 939 | 26 681 | 46 798 |
| Kasumimarginaal | 3,1 % | -42,1 % | 67,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 655 € · 13,1 %
- Põhivara 24 300 € · 86,9 %
- Lühiajalised kohustised 16 € · 0,1 %
- Omakapital 27 939 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 228,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 86,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 093 € | 0 |
| II kv 2026 | 4 € | 0 € | 4 246 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 47 723 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 7 202 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 16 904 € | 0 |
| II kv 2025 | 4 € | 0 € | 28 109 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 862 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 6 895 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 364 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Nomad Consulting OÜ
- Ngi2 Technologies OÜ Muu roll
- KarmaTech OÜ Muu roll
- Legarithm OÜ Muu roll
- Mood Games OÜ Muu roll
- A-Wines EU OÜ Muu roll
- VideoLab Studio OÜ Muu roll
- DrugCards OÜ Muu roll
- Suji Games OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.12.2023Muutmiskanne Ä 50217104 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50217104 / 3
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50217104 / 2
-
15.12.2022Esmakanne Ä 50217104
-
14.12.2022Esmakanne Ä 50217104 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.03.2024 | Mikroettevõtja |